Výkonný pohon quattro a sportovní design, impozantní proporce a prostor až pro sedm osob - Audi Q7 SUV přesvědčí svým výkonem a vysokou vhodností pro každodenní použití.

 

 

Nové Audi Q7 SUV

již od 1 568 000 Kč bez DPH

 

Výkon, až 250 kw (340 PS)

Maximální objem uložného prostoru (5 místná verze), až 1.993 l

Přípustná hmotnost přívěsu, až 3 500 kg

 

NEZÁVAZNĚ POPTAT

 

Síla a elegance exteriéru

Nové Audi Q7 SUV ukazuje své terénní geny s klasickou architekturou quattro a mohutnou linií ramen. Ke sportovnímu vzhledu přispívají nápadný rám Audi Singleframe, kruhy Audi v plochém 2D vzhledu a zejména designové prvky S line.

 

Progresivita proměněná ve světlo

Díky předním světlometům HD Matrix LED a zadním OLED digitálním světlům máte na výběr ze čtyř párů světelných podpisů, které vytvářejí výraznou světelnou show. Zadní světla jsou vybavena funkcí detekce přiblížení , která aktivuje všechny OLED segmenty stojícího vozidla, jakmile se k němu přiblíží účastníci silničního provozu.

 

Na přání až 7 míst k sezení

Volitelná třetí řada sedadel nabízí místo až pro sedm cestujících. Pro všechna zadní sedadla jsou k dispozici úchyty ISOFIX pro dětské sedačky se systémem Top Tether. Druhou a třetí řadu sedadel můžete sklopit a získat tak až 1 908 litrů úložného prostoru.

 

Dynamicky všestranný

Audi Q7 SUV Vám dává pocit svobody a jistoty při pohybu vpřed. Díky sportovnímu výkonu, terénním schopnostem a tažné kapacitě až 3,5 tuny je neocenitelně všestranné.

NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline