Naše další společnosti

Mobilita a financování

Sklářská výroba

Strojní výroba

Domy a byty

Školství

O nás

Náš vznik se datuje do roku 1992, kdy mladý muž Pavel Louda založil s pomocí malého týmu kolegů nedaleko Poděbrad provozovnu pro prodej a servis vozů ŠKODA. V současné době jsme největším dealerem vozů ŠKODA a Hyundai v České republice a současně významným prodejcem nových vozů dalších deseti značek. S programem Louda Auto+ tvoříme pevné postavení na trhu v prodeji prověřených ojetých automobilů s jasným původem a garantovaným technickým stavem i stavem kilometrů. Naše sesterská společnost CAR4WAY svou velikostí jednoznačně dominuje na carsharingovém trhu.

Nabízíme širokou škálu služeb po celé České republice a zajišťujeme mobilitu pro všechny vaše životní situace – ať už vůz potřebujete pouze půjčit, objednat si jej na operativní leasing nebo si jej koupit do osobního vlastnictví. Na většině našich poboček naleznete také autorizované servisy, dostupné jsou pro vás i autopůjčovny, odtahová služba, značkové finanční služby či řešení mobility pro podnikatele a firmy. Jsme vaše chytrá cesta k cíli.

Patříme do holdingové skupiny Louda, která navazuje na tradiční české, zejména průmyslové obory, jako jsou automobilismus, strojírenství, výstavba bytů, výroba skla, ale i školství. Podařilo se nám tak vytvořit rozmanitou skupinu rozvíjející se v 6 různých odvětvích. Stali jsme se zároveň významným regionálním zaměstnavatelem, u nějž našlo své uplatnění přes 1 500 pracovníků.

Naši zaměstnanci se každý den starají o to, aby všechny vaše požadavky a přání byly uspokojeny rychle, bezpečně a kvalitně. Jen díky nim můžeme přinášet do vašich domovů radost a spokojenost. Za jejich loajalitu a nasazení jim patří velké díky.

Novinky

 • Kdo šetří, má za tři
  Louda Auto

  Kdo šetří, má za tři

  Potřebuje váš vůz opravit po nehodě nebo jen běžnou údržbu? Využijte naši speciální servisní nabídku, ušetříte! Akce je určena pro soukromé osoby i firemní zákazníky.

 • SUV SEAT. Pro všechny vaše plány.
  SEAT

  SUV SEAT. Pro všechny vaše plány.

  Rozjeďte se do všech směrů s vozy SUV SEAT a poznejte jejich neomezené možnosti. Hledáte více zábavy? SEAT Arona má to, co potřebujete. Máte touhu objevovat svět? Pak je zde pro vás suverénní SEAT Ateca, která vás ohromí svou všestranností. Potřebujete pro vaše cesty více stylu a prostoru? Objevte dominantní SEAT Tarraco s nadstandardním komfortem a vynikajícími jízdními vlastnostmi.

 • JEDINEČNÁ NABÍDKA VOZŮ AUDI
  Audi

  JEDINEČNÁ NABÍDKA VOZŮ AUDI

  Chcete, aby váš nový vůz byl jedinečný a nezapomenutelný? Právě pro vás je určena naše rozsáhlá nabídka skladových vozů Audi. Všechny vozy můžete mít brzy doma a je možné si je pořídit také na operativní leasing.

 • Správný čas na novou Mazdu Akční slevy skladových vozů
  Mazda

  Správný čas na novou Mazdu Akční slevy skladových vozů

  Správný čas na novou Mazdu. Akční slevy skladových vozů.

 • Největší jarní výprodej
  Louda Auto+

  Největší jarní výprodej

  Už to taky cítíte? To přichází jaro a s tím i naše exkluzivní nabídka, díky které si můžete pořídit akční prověřené vozy s garancemi za zvýhodněnou cenu.

 • Nové pobočky Louda Auto+
  Louda Auto+

  Nové pobočky Louda Auto+

  Díky našim novým stránkám si můžete vybrat vůz z pohodlí domova, ale nic se nevyrovná tomu prvnímu osobnímu kontaktu. Chceme, abyste měli možnost si vůz pořádně prohlédnout a vyzkoušet, proto Louda Auto+ najdete v dalších dvou městech!

 • AKČNÍ NABÍDKA CUPRA LEON
  Cupra

  AKČNÍ NABÍDKA CUPRA LEON

  Nová CUPRA Leon dokazuje svou sílu na trhu jedinečným sportovním designem, na který nikdo jen tak nezapomene. Celá je inspirována závodními vozy, díky čemuž si budete připadat jako v záři reflektorů na závodním okruhu před tleskajícími diváky.

 • POHON 4 KOL QUATTRO V CENĚ
  Audi

  POHON 4 KOL QUATTRO V CENĚ

  Více než 40 let trvající příběh pokračuje. S každou bezpečně projetou zatáčkou, namrzlou silnicí či zdolaným horským průsmykem zanechává quattro výraznější stopu v historii. Získejte pohon quattro jako bonus ke svému novému vozu a staňte se součástí legendárního příběhu Audi.

 • Oblíbený rodinný vůz v CAR4WAY
  Volkswagen Užitkové vozy

  Oblíbený rodinný vůz v CAR4WAY

  Chtěli jste využívat sdílené vozy, protože je to finančně výhodné a zároveň bez starostí, ale žádný vůz neměl dostatečný počet míst na sezení? Konečně můžete, proto společnost CAR4WAY společně s Louda Auto přidala do své flotily oblíbený rodinný vůz Volkswagen Caddy.

 • Luxusní carsharing v Česku
  CAR4WAY

  Luxusní carsharing v Česku

  Používání sdílených vozů se v poslední době stává velmi populární činností. Počet uživatelů se každý rok zvyšuje, protože se jedná o snadnou a úspornou mobilitu kamkoliv potřebují. Společnosti CAR4WAY a Louda Auto chtěly posunout český carsharing na vyšší úroveň, proto do své flotily přidaly zástupce luxusních vozů.

 • Hyundai poprvé v carsharingu!
  Hyundai

  Hyundai poprvé v carsharingu!

  Společnosti Louda Auto a CAR4WAY nastartovaly rok 2023 několika novinkami, které mění celý český carsharing. Poprvé v historii se mezi sdílené vozy dostala značka Hyundai, jenž se přidala se svým oblíbeným modelem.

 • Ano, my v Louda Auto+ vozy máme!
  Louda Auto+

  Ano, my v Louda Auto+ vozy máme!

  Společnost Louda Auto+ nabízí jednoduché řešení pro své stávající i nové zákazníky. Mezi bezmála dvěma tisíci ojetin nabízí 1 300 zánovních a předváděcích vozů. Jde zejména o roční a dvouleté vozy z dob omezené výroby, tedy celoevropsky nedostatkové zboží.

NAŠE POBOČKY

 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline