Naše další společnosti

Mobilita a financování

Sklářská výroba

Strojní výroba

Domy a byty

Školství

O nás

Náš vznik se datuje do roku 1992, kdy mladý muž Pavel Louda založil s pomocí malého týmu kolegů nedaleko Poděbrad provozovnu pro prodej a servis vozů ŠKODA. V současné době jsme největším dealerem vozů ŠKODA a Hyundai v České republice a současně významným prodejcem nových vozů dalších deseti značek. S programem Louda Auto+ tvoříme pevné postavení na trhu v prodeji prověřených ojetých automobilů s jasným původem a garantovaným technickým stavem i stavem kilometrů. Naše sesterská společnost CAR4WAY svou velikostí jednoznačně dominuje na carsharingovém trhu.

Nabízíme širokou škálu služeb po celé České republice a zajišťujeme mobilitu pro všechny vaše životní situace – ať už vůz potřebujete pouze půjčit, objednat si jej na operativní leasing nebo si jej koupit do osobního vlastnictví. Na většině našich poboček naleznete také autorizované servisy, dostupné jsou pro vás i autopůjčovny, odtahová služba, značkové finanční služby či řešení mobility pro podnikatele a firmy. Jsme vaše chytrá cesta k cíli.

Patříme do holdingové skupiny Louda, která navazuje na tradiční české, zejména průmyslové obory, jako jsou automobilismus, strojírenství, výstavba bytů, výroba skla, ale i školství. Podařilo se nám tak vytvořit rozmanitou skupinu rozvíjející se v 6 různých odvětvích. Stali jsme se zároveň významným regionálním zaměstnavatelem, u nějž našlo své uplatnění přes 1 500 pracovníků.

Naši zaměstnanci se každý den starají o to, aby všechny vaše požadavky a přání byly uspokojeny rychle, bezpečně a kvalitně. Jen díky nim můžeme přinášet do vašich domovů radost a spokojenost. Za jejich loajalitu a nasazení jim patří velké díky.

Novinky

 • ŠKODA SCALA 1.5 TSI DSG: Mladoboleslavská střela
  Škoda

  ŠKODA SCALA 1.5 TSI DSG: Mladoboleslavská střela

  Pokud hledáte kompaktní automobil, který v sobě spojuje rychlost, dravost a decentní vzezření, je pro vás Škoda Scala tím nejlepším řešením.

 • ZIMNÍ PŘEZUTÍ POHODLNĚ A SE SLEVOU
  Louda Auto

  ZIMNÍ PŘEZUTÍ POHODLNĚ A SE SLEVOU

  S blížící se zimou je čas na kontrolu a přezutí vašeho vozu. Připravili jsme pro vás jedinečnou akci na zimní servis. Objednejte se k nám pohodlně online na přezutí a další servisní služby. Získejte při rezervaci 50% slevu na seřízení geometrie!

 • Škoda Fabia III 1.0 TSI DSG: Za rozumný peníz hodně muziky!
  Louda Auto+

  Škoda Fabia III 1.0 TSI DSG: Za rozumný peníz hodně muziky!

  Škoda Fabia je již dlouhá léta ikonickou českou klasikou. Mladoboleslavská automobilka se s Fabií trefila do černého a její velká obliba mezi Čechy nijak neklesá. A není divu, Fabie nabízejí ve své kategorii konstantně skvělý poměr cena/výkon.

 • Nejlepší nabídka vozů Renault
  Renault

  Nejlepší nabídka vozů Renault

  SKLADOVÉ VOZY IHNED BEZ ČEKÁNÍ, S CENOVÝM ZVÝHODNĚNÍM AŽ 170 000 Kč. UŽITKOVÉ VOZY SE ZVÝHODNÉNÍM AŽ 20%.

 • Ušetřete na daních s novým vozem pouze do konce roku!
  Louda Auto

  Ušetřete na daních s novým vozem pouze do konce roku!

  Možnost mimořádného odpisu vozů pouze za 2 roky platí už jen do prosince roku 2023! Podnikatelé mají poslední šanci obměnit firemní flotilu výhodně. Poté se opět vrací klasická pětiletá doba odpisů. Očekává se tak vyšší zájem o skladové vozy s blížícím se koncem roku, proto je v Louda Auto připraveno přes 4 000 nových a ojetých vozů ihned k odběru.

 • Mazda s SUV bonusem až 100 000 Kč
  Mazda

  Mazda s SUV bonusem až 100 000 Kč

  Správný čas na novou Mazdu. Akční slevy skladových vozů. SUV bonus až 100 000 Kč

 • Za skvělou cenu a s 5 benefity jako bonus
  Dacia

  Za skvělou cenu a s 5 benefity jako bonus

  S akční nabídkou 5 jistot Dacia získáváte benefity, díky kterým bude řízení vašeho nového vozu bezstarostné. Navív výkupní bonus až 25 000 Kč za stávající vůz.

 • Nový Volkswagen Amarok
  Volkswagen Užitkové vozy

  Nový Volkswagen Amarok

  Jediný prémiový pick-up se vrací v novém provedení!

 • ZVÝHODNĚNÍ PRO FIRMY A PODNIKATELE
  Hyundai

  ZVÝHODNĚNÍ PRO FIRMY A PODNIKATELE

  Staňte se fleetovým zákazníkem a čerpejte všechny dostupné výhody pro firmy a podnikatele. Již od prvního zakoupeného vozu.

 • Obytné vozy
  Obytné vozy

  Obytné vozy

  V nabídce Louda Auto naleznete také obytné vozy k prodeji i zapůjčení.

 • Vstupte do budoucnosti s novým Audi Q8 e-tron
  Audi

  Vstupte do budoucnosti s novým Audi Q8 e-tron

  Audi přichází na trh s novým elektrickým vozem, který se svým designem a filozofií patří na vrchol luxusního segmentu. Nový vůz Audi Q8 e-tron nabízí výkonný elektromotor, který je zárukou neuvěřitelného výkonu a dynamiky.

 • SEZONNÍ NABÍDKA AUDI
  Audi

  SEZONNÍ NABÍDKA AUDI

  V našem autorizovaném servisu Audi na Váš vůz vždy dohlédne odborně vyškolený tým. Precizně zpracované originální díly, dokonale funkční příslušenství (také pro elektromobilitu), kompletní služby Audi Pneuservisu se širokou nabídkou kompletních kol a letních pneumatik s PneuGarancí, to vše čeká jen na Vás.

NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline