FORTUNA:LIGA

V lednu 2021 jsme se stali oficiálním partnerem Ligové fotbalové asociace, která zaštiťuje českou nejvyšší fotbalovou soutěž FORTUNA:LIGA. Všem 16 klubům zapůjčujeme 250 vozů značek ŠKODA, Hyundai a Ford, jež jim pomáhají se zajištěním mobility nejen pro muže, ale i mládežnické týmy. Značka ojetých vozů Louda Auto+ získala díky partnerství reklamu na stadionech a při televizních přenosech.

FORTUNA:LIGA

Česká unie sportu

Pomáháme rozhýbat české děti. Po období, kdy musely být zavřené doma, se snažíme pomoci opět rozhýbat Česko. Organizaci Česká unie sportu jsme prostřednictvím naší sesterské společnosti CAR4WAY poskytli k zajištění více než 500 sportovních akcí celkem 100 vozů.

Česká unie sportu

HC Sparta Praha

Od roku 2016 podporujeme jeden z nejúspěšnějších hokejových klubů v české historii, klub HC Sparta Praha. V nejvyšší soutěži působí nepřetržitě od roku 1951, do roku 2022 získal 8 titulů mistra republiky. Jako hlavní partner pomáháme zejména se zajištěním klubové mobility, vozy slouží k přepravě vybavení, hráčů a funkcionářů klubu na zápasy i tréninky.

HC Sparta Praha

Kooperativa NBL

Národní basketbalová liga představuje nejvyšší českou mužskou basketbalovou soutěž. Zastřešuje i jeden z nejúspěšnějších týmů, ERA Basketball Nymburk. Hlavním partnerem soutěže jsme od roku 2022. Pomáháme zajistit mobilitu jak jejím organizátorům, tak i jednotlivým klubům. Partnerstvím jsme získali možnost reklamy na hracích plochách při všech utkáních.

Kooperativa NBL

ERA Basketball Nymburk

Nymburský basketbalový klub patří mezi nejúspěšnější v České republice. Jeho zlatá éra začala roku 2000, kdy získal první zkušenosti v nejvyšší české mužské soutěži. Již v roce 2004 si hráči věšeli na své krky zlaté medaile, následně získali 15. mistrovských titulů v řadě. Svá prvenství střídavě obhajují i v současných letech. Úspěchy klub nasbíral také v Českém poháru, kde vybojoval do sezóny 2020/2021 15 zlatých medailí. Jsme dlouholetým partnerem nymburského basketbalu.

ERA Basketball Nymburk

SLUNETA Ústí nad Labem

SLUNETA Ústí nad Labem je český basketbalový klub založený v roce 1946 středoškolským profesorem Květoslavem Soukupem. Jeho mužský tým střídavě působí v 1. lize a nejvyšší české basketbalové lize známé pod sponzorským názvem Kooperativa NBL. Klub zastřešuje také mládežnické a ženské týmy. Jsme dlouholetým partnerem severočeského basketbalu.

SLUNETA Ústí nad Labem
NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline