Vyberte si dle karosérie

Proč my?

Mobilita

1 738 vozů ihned k odběru

12 značek

12 značek

17 poboček

33 autosalónů

Hot linka

Zákaznická linka 24/7

Dealer nových vozů Louda Auto

Na českém automobilovém trhu působíme od roku 1992. Postupně jsme se stali největším prodejcem vozů ŠKODA a Hyundai v České republice, současně také významným prodejcem dalších deseti značek. Ročně prodáme přes 10 000 nových vozů. Přesto nezapomínáme na naše původní hodnoty a dbáme na kvalitní služby, transparentnost, či seriózní jednání, splňujeme také přísné standardy importérů. Řídíme se heslem „náš zákazník, náš pán“, vždy se vám snažíme vyjít vstříc a najít řešení vyhovující vašim potřebám.

Vůz si u nás můžete zakoupit do osobního vlastnictví nebo využít operativní leasing. Máme smlouvy s více bankami a úvěrovými společnostmi, proto vám vždy můžeme nabídnout nejvýhodnější variantu financování vozu včetně povinného ručení a havarijního pojištění jako součástí splátky. Značkové finanční služby jsou u nás dostupné pro fyzické osoby (soukromé i podnikající) i právnické osoby.

V současné době působíme ve 12 městech po celé České republice, kde ve svých showroomech nabízíme přes 4 000 vozů ihned k odběru. Výběr svého vysněného můžete učinit online z pohodlí domova a následně si s námi domluvit schůzku prostřednictvím naší zákaznické linky fungující nepřetržitě 24/7. Přesvědčte se sami o našich kvalitách a přidejte se mezi naše spokojené zákazníky!

Vedení prodeje nových vozů

Veselá Markéta

Markéta Veselá

Obchodní ředitelka nových vozů
auto@louda.cz

Feller Martin

Martin Feller

Obchodní ředitel a člen představenstva
auto@louda.cz

Rostislav Juráň

Juráň Rostislav

Ředitel značky Volkswagen a Volkswagen užitkové vozy
rostislav.juran@louda.cz

František Šepelák

Šepelák František

Ředitel značky Audi
frantisek.sepelak@louda.cz

Robert Šustera

Šustera Robert

Ředitel značky Seat a Cupra
robert.sustera@louda.cz

Tomáš Moravec

Moravec Tomáš

Ředitel značky ŠKODA
tomas.moravec@louda.cz

Ivo Dvořák

Dvořák Ivo

Manager značky Mazda
ivo.dvorak@louda.cz

Oldřich Vejdovský

Vejdovský Oldřich

Manager značky Ford
oldrich.vejdovsky@louda.cz

Michal Plaček

Plaček Michal

Manager značky Hyundai
michal.placek@louda.cz

David Nerad

Nerad David

Manager značky Renault a Dacia
david.nerad@louda.cz

Sledujte nás na sociálních sítích

Novinky

 • SUV SEAT. Pro všechny vaše plány.
  SEAT

  SUV SEAT. Pro všechny vaše plány.

  Rozjeďte se do všech směrů s vozy SUV SEAT a poznejte jejich neomezené možnosti. Hledáte více zábavy? SEAT Arona má to, co potřebujete. Máte touhu objevovat svět? Pak je zde pro vás suverénní SEAT Ateca, která vás ohromí svou všestranností. Potřebujete pro vaše cesty více stylu a prostoru? Objevte dominantní SEAT Tarraco s nadstandardním komfortem a vynikajícími jízdními vlastnostmi.

 • JEDINEČNÁ NABÍDKA VOZŮ AUDI
  Audi

  JEDINEČNÁ NABÍDKA VOZŮ AUDI

  Chcete, aby váš nový vůz byl jedinečný a nezapomenutelný? Právě pro vás je určena naše rozsáhlá nabídka skladových vozů Audi. Všechny vozy můžete mít brzy doma a je možné si je pořídit také na operativní leasing.

 • AKČNÍ NABÍDKA CUPRA LEON
  Cupra

  AKČNÍ NABÍDKA CUPRA LEON

  Nová CUPRA Leon dokazuje svou sílu na trhu jedinečným sportovním designem, na který nikdo jen tak nezapomene. Celá je inspirována závodními vozy, díky čemuž si budete připadat jako v záři reflektorů na závodním okruhu před tleskajícími diváky.

 • POHON 4 KOL QUATTRO V CENĚ
  Audi

  POHON 4 KOL QUATTRO V CENĚ

  Více než 40 let trvající příběh pokračuje. S každou bezpečně projetou zatáčkou, namrzlou silnicí či zdolaným horským průsmykem zanechává quattro výraznější stopu v historii. Získejte pohon quattro jako bonus ke svému novému vozu a staňte se součástí legendárního příběhu Audi.

 • Nepřehlédnutelný nový SEAT Arona
  SEAT

  Nepřehlédnutelný nový SEAT Arona

  Exteriér, který si zamilujete na první pohled, a interiér, o který se nemusíte bát při jakékoliv cestě. To je nový SEAT Arona. Design vozu upoutá přepracovaným zadním nárazníkem nebo světlomety Eco LED. Vše doplňují nová 18" kola z lehkých slitin Performance.

 • Valentýnský dárek
  Hyundai

  Valentýnský dárek

  Objednejte do 17. 2. 2023 nový nebo předváděcí vůz Hyundai z našeho katalogu vozů a získáte, kromě platných benefitů Hyundai, navíc praktické doplňky zdarma spolu s drobným překvapením.

 • NOVÁ CUPRA FORMENTOR
  Cupra

  NOVÁ CUPRA FORMENTOR

  Již od 839 900 Kč vč. DPH. Čistý výkon. Inovativní SUV kupé. 100% CUPRA.

 • SEAT Tarraco e-HYBRID
  SEAT

  SEAT Tarraco e-HYBRID

  Chcete to nejlepší z obou světů? Více prostoru. Delší dojezd. Nový SEAT Tarraco e-HYBRID může používat 100% elektrický pohon a v případě potřeby vypomůže spalovací motor k větší dynamice, nebo v případě, že je nutné dobít baterii.

 • Akční nabídka vozů FORD se zvýhodněním až 340 000 Kč
  Ford

  Akční nabídka vozů FORD se zvýhodněním až 340 000 Kč

  Zvýhodnění výbavového stupně / prodloužená záruka 5 let / 100 000 km / akční hybrid bonus až 120 000 Kč / výhodné financování Ford Credit 1,99 %

 • KAŽDÁ KORUNA SE POČÍTÁ
  Hyundai

  KAŽDÁ KORUNA SE POČÍTÁ

  Stačí si vybrat jednu z možností značkového Hyundai financování s nejvýhodnějším Hyundai pojištěním. Uzavření smlouvy je rychlé a jednoduché, bez skrytých poplatků a dodatečných podmínek. Garantujeme cenu vozů objednaných do výroby, a to i v případě předem schváleného financování.

 • Elektromobil s ikonickým designem je tady!
  Volkswagen Užitkové vozy

  Elektromobil s ikonickým designem je tady!

  Právě nastává revoluce v designu užitkových vozů a my jsme u toho! Značka Volkswagen uvádí na trh čistě elektrický ID. Buzz a ID. Buzz Cargo v moderním a neokoukaném designu. Pojďte s námi detailně prozkoumat vůz ohleduplný k životnímu prostředí.

 • Prostorné dodávky k vašemu užitku
  Renault

  Prostorné dodávky k vašemu užitku

  Možnost zvýhodněného operativního leasingu. Financování od 0 % akontace, nízký až 3 % úrok, bez poplatků pro domácnosti i podnikatele. Zvýhodněné značkové autopojištění vč. Pojištění schopnosti splácet.

NAŠE POBOČKY

 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline