Pro firmy a podnikatele

Naše fleetové oddělení poskytuje nadstandardní péči a je certifikované od importérů. Poskytujeme program, který je určen velkoodběratelům, ale může jej využít každý zákazník při nákupu 2 a více nových vozů.

V naší nabídce naleznete všechny typy vozů. Můžete si vybrat podle velikosti, motorizace, výbavy a dalších vašich preferencí. Dále poskytujeme poradenství a servisní služby, kterými získáte přednostní opravy, pick up servis, mytí vozu či náhradní vůz, pokud bude váš potřebovat náročnější opravy. V servisech a call centru jsme našim fleetovým klientům nonstop k dispozici, proto se vám nemůže stát, že byste najednou byli bez vozu.

Mezi naše služby patří i fleetový carsharing s CAR4WAY, jenž má přes 1 000 vozů v ulicích Prahy a Brna nebo několik modelů v autopůjčovně. Klient nemusí zakoupit nové vozy, ale může využívat naše sdílené, které jsou k dispozici 24/7. Výhodou této služby je nulová starost ze strany klienta, protože vše zařídíme my, díky čemuž klientovi odpadnou starosti ohledně pravidelných servisů, přezouvání kol či placení dálniční známky.

ZANECHTE NÁM NA SEBE KONTAKT A MY SE VÁM OZVEME ZPĚT.

NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline