Škoda Fabia je již dlouhá léta ikonickou českou klasikou. Mladoboleslavská automobilka se s Fabií trefila do černého a její velká obliba mezi Čechy nijak neklesá. A není divu, Fabie nabízejí ve své kategorii konstantně skvělý poměr cena/výkon.

 

Fabia

 

 

Přirozeně krásná

Podle mnohých stvořil v roce 2018 facelift třetí řady Fabie její vůbec nejhezčí podobu. Nešlo o žádnou revoluci jako u faceliftu třetí řady Octavie, ale spíše o vychytané detaily, které posunuly podobu auta zase o kousek dál. S tímhle autem se na silnici rozhodně stydět nemusíte

 

Vylepšení se dočkal i interiér, kterému vévodí nový volant. Většina podstatných funkcí je stále ovládána tlačítky a celková manipulace se sdruženými systémy vozidla je velmi intuitivní a přehledná. Interiér obecně působí decentním a zralým dojmem.

Víte, že v prodejním programu Louda Auto+ nabízíme momentálně až 300 podobných vozů?

Fabia

 

Fabia

 

 

Kvalitní, úsporný a svižný motor

Pohon vozidla má na starosti litrový tříválec o výkonu 70 kW. Jde o spolehlivý, dynamický a dostatečně výkonný motor pro jakékoliv běžné ježdění. Při vytočení do vyšších otáček a zrychlení je navíc motor svižný, což potěší řidiče a překvapí nejednoho milovníka poctivého výkonu.

Víte, že v rámci Louda Auto+ nabízíme stovky ojetých vozidel různých značek ihned k prodeji?

 

Další zásadní výhodou tohoto motoru je nízká spotřeba paliva. Při jízdě tzv. „na spotřebu“, se mimo město bez větších problémů dostanete na příjemných 5 litrů. V případě jízdy ve městě pak na přijatelných 6 litrů. Jde tak o jedno z nejvíce úsporných rodinných vozidel na trhu.

 

Víte, že vozidla z Louda Auto+ splňují nejpřísnější kritéria kvality?

Fabia

 

Fabia

 

 

Fabia třetí generace má vynikající jízdní vlastnosti. Podvozek je skvěle naladěný a vozidlo je tak dobře předvídatelné a ovladatelné i za deště, na sněhu a jiném kluzkém povrchu. Významně se zde projeví i bezpečnostní funkce XDS+, která zamezuje protáčení kol, čímž vozidlo lépe drží stopu.  

Víte, že kontrola bezpečnosti, legálního původu, technického stavu a kilometrů vozidla je základním pilířem Louda Auto+?

 

Jedině s automatem

Právě automatická převodovka DSG se dvěma spojkami je příkladem výborného automatu. Jde o perfektní řešení pro vyznavače komfortní jízdy i vášnivé závodníky. S automatem odpadá poměrně dlouhé odstupňování rychlostí manuální převodovky, jízda je dynamičtější, akusticky komfortnější a má i celkově nižší spotřebu.

Víte, že díky Louda Auto+ můžete využít kvalitního a zvýhodněného financování vozů od našich seriózních partnerů?

Fabbia

 

Fabia

 

 

Jak DSG funguje?

Systém DSG (Direct Shift Gear) jsou vlastně dvě převodovky vedle sebe, přičemž každá z nich má svou vlastní spojku. První z nich obstarává liché převodové stupně (tedy zpátečku a 1, 3, 5, 7) a druhá naopak liché stupně (2, 4, 6). Samotné řazení ovládá elektronika vozu podle stylu jízdy a chování řidiče.

 

Jaká je spolehlivost?

 

Obavy ohledně spolehlivosti DSG převodovky nejsou na místě. Obecně platí, že jejich mechanika (ozubená kola, synchronizační kroužky a hřídele) je velmi odolná. Dokonce odolnější než u manuálních převodovek. Při dodržení servisních prohlídek a olejového servisu bez potíží najedou stovky tisíc kilometrů.

Víte, že všechna naše vozidla prošla velmi náročnou předprodejní servisní prohlídkou, která zahrnovala mimo jiné i kontrolu převodového mechanismu?

Fabia

 

Fabia

 

 

Standardní výbava

Příjemným faktem je, že i v relativně běžných a levných výbavách, například v modelu Ambition+, najdeme prvky, které bychom zde nečekali. Jmenovitě jde o zadní parkovací senzory, funkci Front Assist s automatickým bržděním při hrozící kolizi a funkci Lane Assist pro udržování jízdy v pruhu.

Víte, že 79 % vozů nabízených v programu Louda Auto+ je v tovární či prodloužené záruce?

 

O přísun informací i zábavy se při jízdě stará infotainment typu Swing s 6,5palcovou obrazovkou, který má navíc Bluetooth konektivitu a dva USB sloty. Jistě vás zajímá i velkost kufru. Fabia Kombi nabízí úložiště o velikosti 530 litrů a neuvěřitelných 1 395 litrů po sklopení zadních sedaček.

Víte, že kolegové z Louda Auto+ vás mohou obsloužit až na 8 pobočkách po celé republice?

Fabia

 

Využijte nadstandardní benefity

O vaši úplnou pohodu při nákupu a užívání vozidla se stará program Louda Auto+, který byl vyvinut na základě vysokých standardů společnosti týkajících se kvality prodávaných ojetých vozů. Využíváme zázemí a technické procesy vlastní sítě autorizovaných servisů tak, abychom našim klientům nabídli vozidla, se kterými bude jízda radostí.

 

 

ÚPLNÁ NABÍDKA VOZŮ

 

Seznamte se s projektem VRBOVÁ LHOTA a buďte součástí jedinečného evropského projektu!

 

Zdroj obrázků: https://www.skoda-storyboard.com/en/

 

 

 

NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline