VRBOVKA

je zcela nové, moderní a unikátní třípatrové centrum ojetých vozů se zastřešenou prodejní plochou 40 000 m2 a s vnitřní kapacitou přes 2 000 automobilů.

Budoucím zaměstnancům nabídneme práci ve zcela nových prostorech s tím nejnovějším vybavením a unikátními technologiemi. Před dokončením stavby budou všichni noví zaměstnanci pro tento projekt pracovat na pobočce nejblíže jejich bydlišti. Dokončení je očekáváno na začátku roku 2024.

Vrbovka náhled

PŘÍMO V SRDCI

ČESKÉ REPUBLIKY A EVROPY

Nedaleko Poděbrad, v katastru obce Vrbová Lhota, vzniká pod značkou Louda Auto+ největší centrum ojetých vozů v Evropě. Přináší s sebou nejen nové trendy do prodejních, výkupních a servisních služeb, ale také mnoho volných pracovních pozic vhodných pro různé profese.

Výborná dostupnost z Prahy, Hradce Králové a Pardubic.

Vrbovka mapa

POJĎ S NÁMI RŮST

Ať už jste automobilový nadšenec, zkušený vedoucí pracovník, profesionální automechanik, finanční odborník, začínající obchodní specialista nebo mladý absolvent bez praxe, na své si přijde každý – příběh Vrbovky s námi může psát opravdu kdokoliv!

Tohle můžete zažít jen jednou za život.

Vrbovka růst

Budoucnost nastartuj v oblasti:

SERVIS VOZŮ

Vrbovka automechanik Automechanik
Vrbovka přípravář Přípravář vozů

PRODEJ A VÝKUP VOZŮ

Vrbovka Vedoucí prodeje Vedoucí prodeje
Vrbovka Prodejce Prodejce
Vrbovka Vedoucí výkupu Vedoucí výkupu
Vrbovka Technik výkupu Technik výkupu

FINANČNÍ SLUŽBY - obsazeno

BISTRO

Jídlo spojuje lidi! Chcete být tou nejoblíbenější osobou na Vrbovce?

Vrbovka Vedoucí bistra Vedoucí bistra
Vrbovka Obsluha Obsluha
Vrbovka Pomocná síla Pomocná síla
Váš životopis (nepovinné)
Váš motivační dopis (nepovinné)

Proč jít pracovat do Louda Auto

Jsme největším dealerem nových vozů ŠKODA a Hyundai v České republice, zároveň představujeme významného prodejce dalších devíti značek. Náš vznik se datuje do roku 1992, kdy vnikla kousek od Poděbrad první malá provozovna pro prodej a servis vozů ŠKODA. V současné době působíme ve dvanácti českých a moravských městech a v oblasti automobilismu zaměstnáváme přes 700 lidí. Pod záštitou Louda Auto se zrodila také značka Louda Auto+ pro výkup a prodej ojetých vozů s cílem vnést na daný trh kvalitní a bezpečné služby.

Louda Auto patří mezi významné regionální zaměstnavatele. I přes neustálý růst a rozvoj však nezapomínáme na své původní hodnoty. Lidé v zaměstnání tráví několik hodin denně, měli by se v něm tedy cítit dobře. Nechceme proto pouze dávat práci. Chceme dotvářet životní styl našich zaměstnanců a přispívat k budování jejich životního standardu. Nabízíme dobré mzdové ohodnocení, moderní a čisté pracovní prostředí, příspěvek na dovolenou, MultiSport kartu, 3 dny placeného volna nad rámec dovolené, či pronájem firemní chalupy. Činnost je vykonávána v malých pracovních týmech v přátelské atmosféře. Klíčová je pro nás komunikace a dobré vztahy jak uvnitř společnosti, tak i s externími partnery. Chcete se o našem přístupu přesvědčit? Podívejte se na volné pracovní pozice a zašlete nám svůj životopis!

FAQ

Pracovat k nám by měl jít každý, kdo hledá uplatnění ve stabilní společnosti s možností rozvoje a kariérního postupu, očekává pěkné mzdové ohodnocení, pohodový pracovní kolektiv, moderní a čisté pracovní prostředí, či mnoho benefitů. Zejména pak ale každý, kdo s námi chce psát počátek něčeho nového… a to největšího centra ojetých vozů v Evropě.
Nabízíme 3 dny placeného volna nad rámec dovolené, MultiSport kartu, možnost pobytu na firemní chatě v Jizerských horách, slevy na půjčení vozu atd. Detailnější popis je vždy uveden u konkrétní pracovní pozice.
Pracovní činnost bude vykonávána na současné centrální pobočce v Poděbradech-Choťánkách.
Mzdové ohodnocení uvádíme zvlášť u každého popisu pracovní pozice. Snažíme se udržovat v regionu vysoký standard, reagovat na ekonomickou situaci a dopřát tak všem našim zaměstnancům dobrou finanční situaci.
Kariérní růst je u nás možný, nicméně u každé pracovní pozice se velmi liší. Dosáhnout jej mohou jak stabilní a loajální zaměstnanci, tak velmi šikovní a ambiciózní nováčci.
Ano, absence praxe u nás není překážkou. Rádi vás do všeho zaučíme a pomůžeme s počátečním rozkoukáním se.
Jsme ryze česká společnost, proto pro většinu našich pracovních pozic není potřeba umět cizí jazyk. Případné výjimky jsou uvedeny v popisu konkrétní pozice.

Další informace

 • Adresa: Vrbová Lhota, exit 35 z dálnice D11
 • Zahájení výstavby: leden 2022
 • Dokončení stavby a slavnostní otevření: leden 2024
 • Zcela nové, moderní a unikátní třípatrové centrum ojetých vozů se zastřešenou prodejní plochou 40 000 m2 a s vnitřní kapacitou přes 2 000 automobilů
 • Výborná dostupnost z Prahy, Hradce Králové, Pardubic, ale díky umístění téměř ve středu republiky, také z mnoha dalších českých měst
 • Prodej a výkup ojetých vozů všech značek
 • Značkové finanční služby
 • Dobíjecí stanice pro elektromobily
 • Kavárna s příjemným posezením v luxusním prostředí
 • Ojedinělý nákupní komfort dostupný za každého počasí
 • A mnoho dalších služeb…
Markéta Němečková

Markéta Němečková

HR Manager
marketa.nemeckova@louda.cz
+420 601 311 107

Novinky ke stavbě Vrbovky

23. 1. 2022

Nové autocentrum a centrální sklad ojetých automobilů vyroste nedaleko Poděbrad.

Největší centrum ojetých vozů v Evropě začíná růst u Poděbrad

23. 1. 2022

Společnost Louda Auto je největším dealerem škodovek i vozů Hyundai v Česku a velkým dealerem dalších devíti značek.

U Poděbrad vznikne největší centrum ojetých vozů v Evropě

23. 1. 2022

Vrbová Lhota u Poděbrad se stane největším evropským prodejním místem ojetých vozů v Evropě.

Nedaleko Prahy se během dvou let otevře největší evropské prodejní centrum ojetých vozů

16. 3. 2022

Na nová i zánovní auta se dnes čeká i několik měsíců. To vědí i ligoví fotbalisté, kteří zasedli do bagrů a přispěchali na pomoc se stavbou největšího centra ojetých vozů, které se staví nedaleko Poděbrad

Ani fotbalisté nechtějí měsíce čekat na auta. Usedli proto do bagrů a pomohli se stavbou největšího centra ojetých vozů v Evropě

NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline