VRBOVKA

je zcela nové, moderní a unikátní třípatrové centrum ojetých vozů se zastřešenou prodejní plochou 40 000 m2 a s vnitřní kapacitou přes 2 000 automobilů.

Budoucím zaměstnancům nabídneme práci ve zcela nových prostorech s tím nejnovějším vybavením a unikátními technologiemi. Před dokončením stavby budou všichni noví zaměstnanci pro tento projekt pracovat na pobočce nejblíže jejich bydlišti. Dokončení je očekáváno na začátku roku 2024.

Vrbovka náhled

PŘÍMO V SRDCI

ČESKÉ REPUBLIKY A EVROPY

Nedaleko Poděbrad, v katastru obce Vrbová Lhota, vzniká pod značkou Louda Auto+ největší centrum ojetých vozů v Evropě. Přináší s sebou nejen nové trendy do prodejních, výkupních a servisních služeb, ale také mnoho volných pracovních pozic vhodných pro různé profese.

Výborná dostupnost z Prahy, Hradce Králové a Pardubic.

Vrbovka mapa

POJĎ S NÁMI RŮST

Ať už jste automobilový nadšenec, zkušený vedoucí pracovník, profesionální automechanik, finanční odborník, začínající obchodní specialista nebo mladý absolvent bez praxe, na své si přijde každý – příběh Vrbovky s námi může psát opravdu kdokoliv!

Tohle můžete zažít jen jednou za život.

Vrbovka růst

Budoucnost nastartuj v oblasti:

PRODEJ A VÝKUP VOZŮ

Vrbovka Vedoucí prodeje Vedoucí prodeje
Vrbovka Prodejce Prodejce

SERVIS VOZŮ - obsazeno

FINANČNÍ SLUŽBY - obsazeno

BISTRO - obsazeno

Váš životopis (nepovinné)
Váš motivační dopis (nepovinné)

Proč jít pracovat do Louda Auto

Jsme největším dealerem nových vozů ŠKODA a Hyundai v České republice, zároveň představujeme významného prodejce dalších devíti značek. Náš vznik se datuje do roku 1992, kdy vnikla kousek od Poděbrad první malá provozovna pro prodej a servis vozů ŠKODA. V současné době působíme ve dvanácti českých a moravských městech a v oblasti automobilismu zaměstnáváme přes 700 lidí. Pod záštitou Louda Auto se zrodila také značka Louda Auto+ pro výkup a prodej ojetých vozů s cílem vnést na daný trh kvalitní a bezpečné služby.

Louda Auto patří mezi významné regionální zaměstnavatele. I přes neustálý růst a rozvoj však nezapomínáme na své původní hodnoty. Lidé v zaměstnání tráví několik hodin denně, měli by se v něm tedy cítit dobře. Nechceme proto pouze dávat práci. Chceme dotvářet životní styl našich zaměstnanců a přispívat k budování jejich životního standardu. Nabízíme dobré mzdové ohodnocení, moderní a čisté pracovní prostředí, příspěvek na dovolenou, MultiSport kartu, 3 dny placeného volna nad rámec dovolené, či pronájem firemní chalupy. Činnost je vykonávána v malých pracovních týmech v přátelské atmosféře. Klíčová je pro nás komunikace a dobré vztahy jak uvnitř společnosti, tak i s externími partnery. Chcete se o našem přístupu přesvědčit? Podívejte se na volné pracovní pozice a zašlete nám svůj životopis!

FAQ

Pracovat k nám by měl jít každý, kdo hledá uplatnění ve stabilní společnosti s možností rozvoje a kariérního postupu, očekává pěkné mzdové ohodnocení, pohodový pracovní kolektiv, moderní a čisté pracovní prostředí, či mnoho benefitů. Zejména pak ale každý, kdo s námi chce psát počátek něčeho nového… a to největšího centra ojetých vozů v Evropě.
Nabízíme 3 dny placeného volna nad rámec dovolené, MultiSport kartu, možnost pobytu na firemní chatě v Jizerských horách, slevy na půjčení vozu atd. Detailnější popis je vždy uveden u konkrétní pracovní pozice.
Pracovní činnost bude vykonávána na současné centrální pobočce v Poděbradech-Choťánkách.
Mzdové ohodnocení uvádíme zvlášť u každého popisu pracovní pozice. Snažíme se udržovat v regionu vysoký standard, reagovat na ekonomickou situaci a dopřát tak všem našim zaměstnancům dobrou finanční situaci.
Kariérní růst je u nás možný, nicméně u každé pracovní pozice se velmi liší. Dosáhnout jej mohou jak stabilní a loajální zaměstnanci, tak velmi šikovní a ambiciózní nováčci.
Ano, absence praxe u nás není překážkou. Rádi vás do všeho zaučíme a pomůžeme s počátečním rozkoukáním se.
Jsme ryze česká společnost, proto pro většinu našich pracovních pozic není potřeba umět cizí jazyk. Případné výjimky jsou uvedeny v popisu konkrétní pozice.

Další informace

 • Adresa: Vrbová Lhota, exit 35 z dálnice D11
 • Zahájení výstavby: leden 2022
 • Dokončení stavby a slavnostní otevření: leden 2024
 • Zcela nové, moderní a unikátní třípatrové centrum ojetých vozů se zastřešenou prodejní plochou 40 000 m2 a s vnitřní kapacitou přes 2 000 automobilů
 • Výborná dostupnost z Prahy, Hradce Králové, Pardubic, ale díky umístění téměř ve středu republiky, také z mnoha dalších českých měst
 • Prodej a výkup ojetých vozů všech značek
 • Značkové finanční služby
 • Dobíjecí stanice pro elektromobily
 • Kavárna s příjemným posezením v luxusním prostředí
 • Ojedinělý nákupní komfort dostupný za každého počasí
 • A mnoho dalších služeb…
Markéta Němečková

Markéta Němečková

HR Manager
marketa.nemeckova@louda.cz
+420 601 311 107

Novinky ke stavbě Vrbovky

23. 1. 2022

Nové autocentrum a centrální sklad ojetých automobilů vyroste nedaleko Poděbrad.

Největší centrum ojetých vozů v Evropě začíná růst u Poděbrad

23. 1. 2022

Společnost Louda Auto je největším dealerem škodovek i vozů Hyundai v Česku a velkým dealerem dalších devíti značek.

U Poděbrad vznikne největší centrum ojetých vozů v Evropě

23. 1. 2022

Vrbová Lhota u Poděbrad se stane největším evropským prodejním místem ojetých vozů v Evropě.

Nedaleko Prahy se během dvou let otevře největší evropské prodejní centrum ojetých vozů

16. 3. 2022

Na nová i zánovní auta se dnes čeká i několik měsíců. To vědí i ligoví fotbalisté, kteří zasedli do bagrů a přispěchali na pomoc se stavbou největšího centra ojetých vozů, které se staví nedaleko Poděbrad

Ani fotbalisté nechtějí měsíce čekat na auta. Usedli proto do bagrů a pomohli se stavbou největšího centra ojetých vozů v Evropě

NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline