Audi přichází na trh s novým elektrickým vozem, který se svým designem a filozofií patří na vrchol luxusního segmentu. Nový vůz Audi Q8 e-tron nabízí výkonný elektromotor, který je zárukou neuvěřitelného výkonu a dynamiky.

 

AUDI Q8

 

Jeho inovativní design je doplněn o prvky, které z něj činí unikátní a dokonalý vůz pro každou příležitost. Vnitřní prostor nabízí špičkový komfort a technologii, kterou očekáváte od vozu značky Audi. Jste připraveni objevit Audi Q8 e-tron?

 

Cena: od 2 152 900 Kč

Operativní leasing již od 23 599 Kč měsíčně bez DPH.

Perfektní výkon a dojezd

Vůz je napájen elektromotorem s výkonem 300 kW, který mu umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za méně než 6 sekund. Disponuje baterií o kapacitě 106 kWh, díky které je jeho dojezd až 582 km. Nabíjení baterie je snadné a rychlé, díky moderní nabíjecí stanici High Power Charging lze nabíjet s výkonem až 170 kW.

AUDI Q8

 

 

Futuristický design

Design Audi Q8 e-tron vás zaujme svými ostrými liniemi, vysokou kapotou motoru a masivní maskou chladiče. Vše perfektně doplňují Digitální Matrix LED světlomety s ostrým hranatým tvarem jako z budoucnosti. Interiér je stejně impozantní jako exteriér, protože je z prvotřídního materiálu a doplněn moderní technologií. Audi virtual cockpit a dotykový displej pro ovládání multimediálního systému jsou jen některé z prvků, které vás přivítají, jakmile usednete za volant. 

AUDI Q8

 

Nový Audi Q8 e-tron přichází jako dokonalá kombinace luxusu a technologií. Chcete být součástí této inovativní cesty do budoucnosti?

NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline