Volkswagen ID aneb jízda plná energie

Dejte přednost čisté energii a rozjeďte to s elektrickými vozy Volkswagen ID. Proč je právě elektromobilita správnou volbou? Umožňuje lokálně bezemisní provoz a jízda je s podporou elektrického pohonu mnohem pohodlnější a příjemnější. V Česku jste zároveň osvobozeni od silničních daní, dálničních poplatků a v mnoha městech nemusíte platit poplatky za parkování. Všechny tyto benefity jdou ruku v ruce s výrazně nižšími emisemi i spotřebou oproti benzinovým, naftovým a hybridním motorům.

Chcete si užít jízdu naplno a objevit všechny benefity, které elektromobilita nabízí? Vyberte si naše Volkswagen ID vozy a prožijte jízdu plnou energie.

 

Volkswagen ID. 3

Vůz se sofistikovaným vzhledem, čistými liniemi a vysoce kvalitním interiérem zaujme i celou řadou asistenčních služeb, díky kterým je každá jízda zábavná
a příjemná.

Předprodej nového ID. 3 zahájen.
Již brzy na našich showroomech!

 

cenová nabídka

 

ID 3

 

Volkswagen ID. 4

SUV s jedinečným designem je skvělou volbou přímo do města, protože se dokáže otočit i v těch nejmenších uličkách a zároveň je vybaveno špičkovou technologií.

Nyní již od 1 386 900 Kč

 

cenová nabídkaskladové vozy

ID 4

 

Volkswagen ID. 4 GTX

Sportovní výkon se zrychlením z 0 na 100 km/h jen za 6,2 sekund a pohonem na všechny 4 kola je splněným snem každého milovníka komfortních a výkonných SUV.

Nyní již od 1 644 900 Kč

 

cenová nabídkaskladové vozy

ID 4 GTX

 

Volkswagen ID. 5

Moderní spojení SUV s kupé zaujme svými elegantními tvary a precizně prostorným designem interiéru, díky kterému máte více svobody a prostoru.

Nyní již od 1 475 900 Kč

 

cenová nabídkaskladové vozy

ID 5

 

Volkswagen ID. 5 GTX

Design atletického kupé s dvoumotorovým pohonem všech kol vám jednoduše vezme dech. Je skvělou volbou pro každého, kdo se nebojí sjet ze zpevněných cest, ale zároveň si užije i sportovní jízdu.

Nyní již od 1 705 900 Kč

 

cenová nabídkaskladové vozy

ID 5 GTX

 

Volkswagen ID. Buzz

Elektromobil, jenž je vhodný pro početnou rodinu nebo na výlety s přáteli, je skvělou volbou pro jízdy ve městě i na venkově. Model ID. Buzz je perfektním propojením udržitelné mobility a digitálních inovací.

Nyní již od 1 856 603 Kč

 

cenová nabídkaskladové vozy

ID BUZZ

 

Volkswagen ID. Buzz Cargo

Zaujme hlavně svým objemem nákladového prostoru a dojezdovou vzdáleností. Užijte si moderní funkce a posuňte své podnikání o úroveň výše.

Nyní již od 1 554 528 Kč

 

cenová nabídkaskladové vozy

ID BUZZ CARGO

 

NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline