Exteriér, který si zamilujete na první pohled, a interiér, o který se nemusíte bát při jakékoliv cestě. To je nový SEAT Arona.

Design vozu upoutá přepracovaným zadním nárazníkem nebo světlomety Eco LED. Vše doplňují nová 18" kola z lehkých slitin Performance.

S vozem SEAT Arona se nemusíte obávat ani převozu vašich čtyřnohých mazlíčků, protože se můžete spolehnout na ochranný potah sedadel. Dokonce i kufr bude vypadat stále jako nový díky oboustranné rohoži.

S operativním leasingem můžete mít nový SEAT Arona již od 4 969 Kč měsíčně.

Cena platí při financování s ALD Automotive s.r.o. Operativní leasing na dobu 24 měsíců s celkovým nájezdem 20 000 Kč. Cena uvedena včetně DPH. Měsíční splátka obsahuje záruční servis, povinné ručení, havarijní pojištění s 10 % spoluúčastí a pojištění skel s limitem 10 000 Kč.

 

NOVÝ SEAT ARONA

 

  • Kompaktní SUV s odvážným designem
  • Eco LED světlomety
  • 18" kola z lehkých slitin Performance
  • Digitální kokpit 10.25”
  • Side a Travel Assist
  • SEAT CONNECT

 

Odeslat poptávkuSkladové vozy

 

 

O platnosti akční nabídky se informujte u našich prodejců SEAT. Jednotlivá zvýhodnění a bonusy nelze mezi sebou kombinovat. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností Louda Auto a druhou stranou závazkový vztah. Na zboží poskytnuté zdarma není právní nárok a nevztahuje se na něj jakákoli záruka. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH. Více informací a vzorové příklady u našich prodejců SEAT.

NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline