Náš první model se 100% CUPRA DNA. Inovativní SUV kupé. Odvážné a působivě silné. Přináší vám ten nejlepší výkon značky CUPRA.

 

Cupra Formentor od 6 799 Kč* bez DPH měsíčně
nebo od 810 000 Kč vč. DPH 

 

  • nájezd 10 000 km/rok
  • doba pronájmu 48 měsíců

 

Odeslat poptávkuSkladové vozy

 

SOFISTIKOVANÝ. SPORTOVNÍ CHARAKTER.

Zvýrazněná kapota, výrazné tvarování a přepychový zadní spoiler. Bezkonkurenční a jedinečný design poháněný opravdovým výkonem. Progresivní design a optimální proudění vzduchu.

 

 

HŘMĚNÍ MOTORU

Čtyři robustní koncovky výfuku v matné černé pro zesílení působivého zvuku "CUPRA".

 

DESIGN INTERIÉRU

Čekejte víc. Nejkvalitnější materiály jedinečně zpracované tak, aby vyhovovaly vašemu vkusu. Obohaceno o složité funkce. S jemně zpracovanými měděnými detaily v celé kabině.

 

POKROČILÁ BEZPEČNOST

Hlubší zážitek z jízdy s úplnou volností, vylepšenou kontrolou a zajištěnou bezpečností.


CUPRA Formentor komb. spotřeba 1,2-10,3 l /100 km, emise CO2 26-233 g/km. *Vzorový příklad operativního leasingu na vůz CUPRA Formentor 1.5 TSI manuál v ceně 879 900 Kč. Doba pronájmu 48 měsíců a nájezd 10 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 8 227 Kč s DPH, 6 799 Kč bez DPH. Tato nabídka platí pouze pro podnikatele. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné ručení a havarijní pojištění s 5% spoluúčasti s uznáním bonusů za bezeškodný průběh v dosavadních pojištěních (48 měsíců). Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o., a druhou stranou závazkový vztah. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline