Chcete to nejlepší z obou světů?

 

Více prostoru. Delší dojezd. Nový SEAT Tarraco e-HYBRID může používat 100% elektrický pohon a v případě potřeby vypomůže spalovací motor k větší dynamice, nebo v případě, že je nutné dobít baterii.

 

 

Co je Plug-in e-HYBRID?

Elektřina. Benzín. Vyšší výkon.

 

Nový SEAT Tarraco e-HYBRID je více než obyčejný hybrid. Baterie se sice dobíjí automaticky, jako u většiny hybridů, ale zároveň je možné ji dobíjet přímo ze sítě. To znamená, že vždy využívá primárně elektromotor, ale když potřebujete extra výkon nebo vám dojde energie v akumulátoru, přivolá na pomoc benzín. K dobití jej jednoduše připojte do standardní elektrické sítě.

e-HYBRID přináší všechny výhody elektrického pohonu, ale zároveň výrazně prodlužuje váš dojezd. A díky 100% elektrickému pohonu pomůže ke snížení emisní zátěže.

 

 

Výhody e-HYBRIDU

Budoucnost je zde

 

Na rozdíl od normálního elektrického nebo hybridního vozu, e-HYBRID vás nebude díky variabilitě nabíjení omezovat krátkým dojezdem.

  • Elektrický motor používá regenerativní brzdění k prodloužení dojezdu
  • Dojezd na jedno nabití až 55 km* s nulovými CO2 emisemi
  • Využijte energii z baterie naplno znovu a znovu díky externímu dobíjení
  • Šetřete peníze při každodenním dojíždění

 

 

Dobíjení

Celý den naplno

 

Připraveni na plný výkon? Doma nebo na cestách, dobíjení vašeho nového SEAT Tarraco e-HYBRID je rychlé a snadné.

  • 100% méně než 3,5 h nabíjení z wallboxu**
  • 100% za 5 hodin nabíjení z klasické domácí zásuvky**

 

 

* Hodnoty spotřeby paliva, průměrného dojezdu a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot.
**  Tato doba se však může měnit v závislosti na teplotě, napětí nabíjecího systému, stavu akumulátoru a používání jiných elektrických zařízení během nabíjení.

 

Ceník SEAT Tarraco e-HYBRID

 

O platnosti akční nabídky se informujte u našich prodejců SEAT. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností Louda Auto a druhou stranou závazkový vztah. Na zboží poskytnuté zdarma není právní nárok a nevztahuje se na něj jakákoli záruka. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací u našich prodejců SEAT.
NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline