Stylové dědictví 

 

Zcela nová FABIA MONTE CARLO odkazuje na úspěchy značky ŠKODA v rallye nejen svým názvem, ale také dynamickým a atraktivním vzhledem. Přispívají k tomu výrazné nárazníky a prahy, černé doplňky na karoserii i plaketa MONTE CARLO na bocích vozu.

 

 

Sportovní interiér

 

Sportovní interiér modelu MONTE CARLO si zachová vrozenou praktičnost modelu FABIA a zároveň přidává prvky, které pozvedají snadnost ovládání a zážitek z jízdy na zcela novou úroveň.

 

 

Jméno s příběhem

 

Modely MONTE CARLO vzdávají hold úspěchům značky ŠKODA na více než 100 let trvající Rallye Monte Carlo. Oplývají stylem a závodním duchem, takže i vy se můžete stát součástí této dlouhé rallyové historie značky ŠKODA.

 

 

O platnosti akční nabídky se informujte u našich prodejců ŠKODA. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností Louda Auto a druhou stranou závazkový vztah. Na zboží poskytnuté zdarma není právní nárok a nevztahuje se na něj jakákoli záruka. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací u našich prodejců ŠKODA.

NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline