Sebevědomý sportovní vzhled

 

Ladné linie, nárazníky a prahy v barvě vozu s černými detaily dávají vozu sebevědomý vzhled. Ve voze se budete cítit pohodlně a bezpečně v jakékoliv situaci. Ať už vyřizujete každodenní záležitosti, jdete na dovolenou nebo jen řídíte pro zábavu. Vůz vás nezaujme pouze svým vzhledem a interiérem, ale taky technologiemi, které používá. Můžete si vybrat mezi pohonem předních kol nebo pohonem všech čtyř kol, motorem na benzín nebo diesel, manuál nebo automatickou převodovkou… Je to na Vás si vybrat tu nejlepší variantu. 

 

Exteriér

 

Nový KAROQ Sportline vás ohromí svěžím, sportovním vzhledem, který evokuje robustnost a bezpečnost. Hranaté podběhy kol podtrhuji vzhledem SUV, zatímco černé detaily exteriéru zvýrazňují sportovní zaměření. Modernizovaný vzhled nového vozu KAROQ Sportline je doplněn Top LED zadními světly. 

 

 

Interiér

 

Černý interiér s doplňky z karbonu a ambientním osvětlením. Sportovní sedadla z ThermoFlux® prodyšnou látkou poskytující tepelné pohodlí. KAROQ Sportlline má tří ramenný sportovní volant s šedým prošitím a emblémem SPORTLINE. 

 

ŠKODA KAROQ SPORTLINE JIŽ OD 865 900 Kč

  • Matrix-LED přední světlomety 
  • Adaptivní podvozek DCC
  • Adaptivní tempomat ACC
  • Sportovní sedadla - potahy Thermoflux
  • a další

 

 

O platnosti akční nabídky se informujte u našich prodejců ŠKODA. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností Louda Auto a druhou stranou závazkový vztah. Na zboží poskytnuté zdarma není právní nárok a nevztahuje se na něj jakákoli záruka. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací u našich prodejců ŠKODA.

NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline