Odeslat poptávku

 

HLAVNÍ DŮVODY, PROČ ZVOLIT ENYAQ COUPÉ RS iV

 

EMOCE V POHYBU

Přirozenou eleganci modelu ENYAQ COUPÉ RS iV podtrhují prvky typické pro naše sportovní modely. Specifické nárazníky RS a kola o průměru až 21" spolu s černými detaily karoserie naznačují tichou sílu, která se skrývá ve zcela novém modelu ENYAQ COUPÉ RS iV.

POHODLNÝ A SPORTOVNÍ

Jednou z mnoha předností modelu ENYAQ iV je jeho prostorný a pohodlný interiér. Zcela nový model ENYAQ COUPÉ RS iV staví na tomto pevném základu a přidává ještě více standardní výbavy. Dokonale se v něm odráží i dynamický design exteriéru vozu. Je skvělou volbou, pokud se chcete ponořit do pohodlí a užívat si radost z jízdy.

VYSPĚLÝ SPORTOVEC

Jedinečný exteriér skrývá nejmodernější technologie, které jsou nejen šetrné k životnímu prostředí, ale také vám poskytnou spoustu zábavy. Asistenční systémy zajišťují, že se vůz snadno ovládá a poskytuje vám bezkonkurenční jízdní vlastnosti.

 

 

 

Zobrazit ceník

 

NEJMODERNĚJŠÍ ASISTENČNÍ SYSTÉMY

ASISTOVANÁ JÍZDA 2.5

Asistovaná jízda 2.5 usnadňuje řidiči řízení a sledování provozu.

BEZPEČNOSTNÍ ASISTENTY

Špičkové asistenční systémy pro vaši bezpečnost na cestách.

LED OSVĚTLENÍ

Špičková LED technika přináší vyšší výkon, nižší spotřebu energie a nové bezpečnostní funkce.

SNADNÉ PARKOVÁNÍ

 

Už si nemusíte dělat starosti s parkováním, díky parkovacím asistentům se vejdete i do těch nejtěsnějších míst.

 

TO VŠE A JEŠTĚ VÍCE

 

 

 

O platnosti akční nabídky se informujte u našich prodejců ŠKODA. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností Louda Auto a druhou stranou závazkový vztah. Na zboží poskytnuté zdarma není právní nárok a nevztahuje se na něj jakákoli záruka. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací u našich prodejců ŠKODA.

 

 

 

NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline