NOVÁ DACIA DUSTER

cena již od 429 900,- Kč

 

Dacia Duster, ikonický model s více než 2,2 miliony uživatelů, přichází se třetí generací.

Zcela nový design, skvělé terénní schopnosti, stále ten pravý Duster.

 

 

MÁM ZÁJEM O INFORMACE

 

Hybridní technologie

 

Nový Duster disponuje poprvé také hybridní pohonnou jednotku s výkonem 140 koní.Užijte si dynamický 1,6litrový čtyřválcový motor bez stresu z nabíjení. Ve městě zvládnete až 80 % jízd na elektrický pohon a snížit spotřebu paliva až o 40 % (při jízdě ve městě ve srovnání se stejným benzínovým motorem). Automatická multimódová převodovka zajišťuje optimální rovnováhu mezi elektrickým a spalovacím motorem a vůz se rozjíždí ve 100% elektrickém režimu.

 

 

 

Vždy na špičkové úrovni

 

Se světlou výškou až 217 mm, nájezdovým úhlem větším než 30°, s pohonem všech kol a s materiály odolnými proti poškrábání, je model Duster stále věrný své DNA SUV vozu a vykazuje vynikající terénní vlastnosti.

 

multimedia_duster

 

Chytré systémy

 

Vždy aktuální mapové podklady a dopravní informace v reálném čase na 10palcovém barevném dotykovém displeji, bezdrátové zrcadlení smartphonů pro Apple i Android, 3D audioystém Arkamys, vybrané a personalizované aplikace.  To vše nabízí nový multimediální systém Media Nav Live.

Informace o jízdě a spotřebě máte potom nadohled na barevném 7" přístrojovém štítu. Využijte moderních technologií a buďte na cestě v nové Dacia Duster stále připojení. 

 

Upevňovací systém YouClip

 

YouClip je zcela nový 6bodový upevňovací systém, který vám umožní bezpečně připevnit na různá místa ve voze telefon, naše příslušenství 3v1 (svítilnu, háček, držák na nápoje) nebo jakýkoli jiný praktický předmět.

NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline