Za pár let už to nebude možné. Teď ale pořád máme v nabídce nové nebo zánovní vozy s výkonnými šestiválcovými motory. Ano, hluboký a ušlechtilý zvuk šestiválcových motorů je stále častěji nahrazován čtyřválci nebo dokonce tříválci, a to kvůli přísným emisním limitům.

Pořád se ale najdou automobilky, které si zatím nenechaly pětiválce nebo šestiválce sebrat. A my vám je díky tomu můžeme pořád ještě nabídnout. Podívejte se na naši nabídku osobních vozů Audi, Volkswagen, Ford a Mazda se šestiválcovými motory za dostupné ceny.

 

2

 

Mazda 6 s benzínovým šestiválcem o výkonu 147 kW

Nejlevnější šestiválce u nás můžeme mít za ceny pod 800 tisíc Kč. Konkrétně jde o zánovní vozy Mazda 6 s šestiválcovým motorem 2,5 o výkonu 147 kW. U Mazdy můžete právem očekávat vysokou spolehlivost i zábavné jízdní vlastnosti. K tomu se benzínový šestiválec velmi hodí. Stejný motor pak najdete také u SUV Mazda CX-5, které u nás seženete pod 900 tisíc Kč, a také u modelu Mazda CX-60, který máme rovněž skladem.

 

Šestiválcový Ford Kuga přidává k šestiválci hybridní pohon

Velmi příjemný šestiválec 2,5 Duratec o výkonu 140 kW nabízíme v SUV modelu Ford Kuga, kde je kombinovaný s hybridním pohonem. Díky tomu jezdí šestiválcová Kuga úsporně a přitom dynamicky. A pokud zvolíte zánovní model, vejdete se do 900 tisíc Kč. Jen o málo dražší je pak velký vůz Ford S-Max, který patří do kategorie MPV a odveze i opravdu velkou rodinu.

3

4

 

Ford Ranger dostal V6 turbodiesel 3,0 EcoBlue

Nový Ford Ranger vznikal ve spolupráci s koncernem VW, motory má ale svoje vlastní, vždy jde o šestiválcový turbodiesel 3,0 EcoBlue o výkonu 176 kW až 215 kW. Šestiválcový Ranger zvládne skutečně náročný terén, protože má už ve standardu uzávěrku předního diferenciálu a systém Train control. Nechybí ani brodivost vodních toků s hloubkou do 85 centimetrů. Kdybyste chtěli něco ještě drsnějšího, máme v našich autosalonech Ford připravený model Bronco s benzínovým šestiválcem EcoBoost V6 Twin-Turbo 246 kW

 

Volkswagen sází na vidlicový motor V6 TDI

Jedním z nejlepších šestiválců na trhu je V6 TDI od Volkswagenu, který nabízí podle verze od 177 KW až po 210 KW. Jedná se o velmi silnou a přitom kultivovanou pohonnou jednotku. Tento vidlicový šestiválec nemá problém pořádně rozhýbat velké SUV VW Touareg nebo obří pick-up VW Amarok, který staví na drsné image a současně nabízí i mimořádnou praktičnost. V pohodě do něj naložíte více než tunu nákladu nebo připojíte přívěs o váze až 3,5 tuny.

5

6

 

Benzínový VZ5 2.5 TSI exceluje v Audi a Formentoru

Koncern VW sází i na benzínové pětiválce VZ5 TSI. Díky přeplňování poskytují výkon 284 kW u sportovně laděných vozů Audi. U vrcholného modelu Cupra Formentor VZ5 je pak tento pětiválec naladěný dokonce na 287 kW a dosáhne 100 km/h za pouhých 4,2 sekundy.

 

Všechny tyto vysoce výkonné vozy můžete mít u nás i na výhodný úvěr nebo operativní leasing.

KOMPLETNÍ NABÍDKA LOUDA AUTO+

NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline