OBYTNÉ VOZY 

 

Ať už si chcete obytný vůz jednorázově pronajmout, či si „dům na kolečkách“ pro pravidelné výlety za poznáním pořídit, jsme připraveni Vám s výběrem, nákupem i servisem pomoci.

 

 

JSME AUTORIZOVANÝ PRODEJCE OBYTNÝCH VOZŮ TĚCHTO ZNAČEK:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z NAŠÍ SKLADOVÉ NABÍDKY:

Rapido 8096DF automat, ALKO, ALDE, 2023

ULTIMATE line, automat 9st, dvojitá vyhřívaná podlaha, topení ALDE, podvozek ALKO

 

 

 

 

 

Rapido DISTINCTION i190, 180Hp, automat,

 

i190 DISTINCTION, ULTIMATE line, EXECUTIV paket,180Hp, délka 8 metrů, 4,5 tuny, automat, dvojitá vyhřívaná podlaha, ALDE arctic comfort topení

 

Rapido 666F ULTIMATE Line 

Rapido 666F, polointegrovaný, 165 Hp,ULTIMATE line

 

Rapido 696F ULTIMATE line

Rapido 696F, polointegrovaný, 165 Hp,ULTIMATE line

 

Dreamer D55 UP ADDICT WHITE 2023

DREAMER D55 UP WHITE ADDICT, modelový rok 2023,

zvedací střecha s vytápěným prostorem

 

Itineo PJ700, 2023, 5 míst 

Itineo PJ700, 2023, 140 Hp, 5 míst

Záruční servis

Prodejem obytného vozu naše služby nekončí. Poskytujeme kvalitní technický servis pro obytné vozy v záruce všech našich značek. Využijte naše příznivé ceny za servisní služby a širokou nabídku náhradních dílů. Veškerý servis poskytujeme se zárukou. Pravidelné servisní prohlídky a sezónní kontroly u nás jsou zárukou vaší bezpečnosti na cestách.

Pozáruční servis

Využijte zkušenosti našich techniků také pro pozáruční servis vašich obytných vozů. Provádíme běžné servisní prohlídky i servis a opravy poškozených obytných vozů např. po dopravní nehodě. Pravidelná servisní péče prodlužuje celkovou životnost vašeho vozu. Využijte naše předsezónní i posezonní prohlídky i servis např. před odjezdem na zahraniční dovolenou.

Doplňky a vybavení

Poradíme s výběrem vybavení Vašeho vozu dle našich dlouholetých zkušeností a podle Vašich potřeb na cestách. Nechte si vše instalovat odborně a se zárukou. Provádíme instalaci a servis elektrických rozvodů. Namontujeme solární systémy, WI-FI , plynové přípojky, sprchy nebo markýzy. Instalujeme nabíječky, měniče napětí, satelitní systémy, antény apod. Dovybavte svůj obytný vůz kvalitním vybavením s odbornou instalací a se zárukou.

NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline