Automobilový průmysl se stále potýká s nedostatkem polovodičových čipů potřebných pro výrobu nových vozů. Tuzemské továrny ŠKODA a Toyota kvůli tomu opětovně omezují výrobu. Důsledkem toho lze očekávat, že dlouhé dodací lhůty nových vozů se v dohledné době k normálu nevrátí.

Společnost Louda Auto+ nabízí jednoduché řešení pro své stávající i nové zákazníky. Mezi bezmála dvěma tisíci ojetin nabízí 1 300 zánovních a předváděcích vozů. Jde zejména o roční a dvouleté vozy z dob omezené výroby, tedy celoevropsky nedostatkové zboží.

Automobilový průmysl zažívá vleklé problémové období, kdy ani přední výrobci nemají dostatečný počet nových vozů pro své zákazníky.

Existuje přitom snadná cesta k pořízení vybraného modelu v zánovní či předváděcí kvalitě.

Zákazník Louda Auto+ si může vybrat z 1 300 vozů, které jsou přibližně v 79 % případů stále v tovární či prodloužené záruce, s jasným původem a čistou servisní historií. Auta z první ruky.

K dispozici je 850 vozů ŠKODA, 140 vozů Volkswagen a 70 vozů Hyundai, přičemž v následujících měsících tohoto roku přibude dalších 1 280 vozů těchto značek. Podle stáří lze vybírat ze 125 ks do 1 roku, z 420 ks do 2 let a z 624 ks do 3 let věku.

V roce 2022 si v Louda Auto+ pořídilo vůz 4 000 zákazníků, kteří u společnosti oceňovali široký výběr, poskytnuté služby a příznivé ceny.

„V Louda Auto+ nedostatek vozů nepociťujeme. Téměř na každou poptávku na konkrétní vůz můžeme odpovědět: Ano, máme.“ uvedl Ing. Robert Imling, ředitel obchodu s ojetými vozy Louda Auto+. Zákazníci mohou vybraný vůz financovat, a to v produktech s 0,0% úrokem či jen 3,99 % p.a. Havarijní, povinné a GAP pojištění je nabízeno až s 50 % slevou.

S nákupem vozu souvisí i podpora zákaznické linky callcentra, které je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

K zakoupenému vozu se samozřejmě vztahují i slevy na servis a servisní materiál, společnost Louda Auto má v současnosti síť 16 autoservisů ve 12 českých městech.

Pobočky Louda Auto+ působí v šesti krajích České republiky. Zákazník si může vybraný vůz zakoupit na dvou pobočkách v Praze, dále pak v Pardubicích, Poděbradech, Českých Budějovicích, Svitavách, Teplicích nebo v Jihlavě.

Benefity pro zákazníky Louda Auto+

  • Věrnostní servisní program Louda Auto
  • Výhodné financování s nízkým úrokem
  • Při využití financování snížení ceny až o 50 000 Kč
  • Možnost využít protiúčet s bonusem až 30 000 Kč
  • Zákaznická linka k dispozici 24/7
  • Garance technického stavu, původu a stavu tachometru
  • Kompletní povinná výbava, druhá sada kol a platná STK
  • 79 % vozů je v tovární či prodloužené záruce
NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline