Největší autosalon, autoservis i prodejnu ojetých aut na Vysočině naplno otevřela společnost Louda Auto, největší prodejce vozů ŠKODA a HYUNDAI v České republice a velký dealer dalších devíti značek automobilů.

Nový autosalon Louda Auto působí v místě bývalého dealerství Máca v Jihlavě na Znojemské ulici. Součástí nového areálu v Jihlavě je i autocentrum Louda Auto+, které nabízí kolem 1200 zánovních automobilů skladem.  

 

„Od naší první akvizice na Vysočině si slibujeme nové obchodní příležitosti. Lokalita nám zapadá do konceptu rozvoje společnosti,“ uvedl majitel Pavel Louda a dodal: „Integrace původního dealerství Máca do naší prodejní sítě přinese zákazníkům v Jihlavě řadu výhod, hlavně v šíři nabídky nových vozů ihned k dodání, tím budeme v regionu jedineční.  Pro firemní zákazníky Louda Auto je pak výhodou servisní pokrytí kraje Vysočina, kde jsme doposud neměli zastoupení.“

 

Společnost Louda Auto provozuje 33 autosalonů a 30 autorizovaných servisů v těchto městech:  Praha, Poděbrady, Pardubice, Kolín, Liberec, Teplice, Svitavy, Brno, Ústí n. Labem, Děčín, České Budějovice, Strakonice a nově i Jihlava.

NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline