Model Superb je vlajkovou lodí značky Škoda, který vás zaujme svým velkorysým interiérem, suverénními jízdními vlastnostmi a pokrokovými technickými řešeními. Superb disponuje objemným zavazadlovým prostorem a vzdušným interiérem. Využívá moderní technologie, jako je druhá generace Matrix-LED předních světlometů nebo adaptivní podvozek DCC+, který posádce zajistí ještě komfortnější cestování.

 

Výkon motoru

110 - 195 kW

Spotřeba paliva

4.9-7.8 l/100 km

Emise CO₂ od

119-177 g/km

 

 

Sebevědomý a elegantní design

Superb působí sebevědomým a elegantním dojmem, na čemž má zásluhu mimo jiné výrazně tvarovaná kapota nebo tenké přední světlomety. Zatímco příď vozu zdobí Matrix-LED přední světlomety druhé generace, zádi dominují Top LED zadní světla, která jsou výrazně protažená do pátých dveří. Pro Superb jsou k dispozici výhradně kola z lehké slitiny, a to ve velikostech od 17“ do 19“.

Velkorysý interiér

Interiér modelu Superb se nese v duchu pohodlí a prostornosti. Cestující na předních i zadních sedadlech ocení více prostoru nad hlavami, který dodává interiéru na vzdušnosti. Volič automatické převodovky u volantu uvolnil prostor na středové konzole a multifunkční ovladače (Smart Dials) umístěné pod infotainmentem vám umožní snadné ovládání klimatizace a dalších vybraných funkcí. Objem zavazadlového prostoru činí celkem 645 litrů.

Maximální komfort i bezpečnost

Superb nabízí moderní prvky, jako jsou již zmiňované Matrix-LED přední světlomety druhé generace nebo adaptivní podvozek DCC+ pro ještě komfortnější jízdu. V interiéru naleznete head-up displej, infotainment Navi s 13” displejem, Top ergonomická přední sedadla s certifikací AGR a masážní funkcí nebo rychlé bezdrátové nabíjení telefonu (15 W) s chlazením. O vaši bezpečnost se pak postará celá řada nových asistenčních systémů.

 

 

Výbavové stupně

 

Selection


Výbavový stupeň Selection s sebou přiváží LED přední světlomety, parkovací senzory vpředu a vzadu, 10" virtuální kokpit, světelný a dešťový senzor nebo také multifunkční vyhřívaný volant.

 • Asistent dálkových světel
 • Virtuální kokpit 10"
 • 12V zásuvka v zavazadlovém prostoru
 • Bezdrátové nabíjení telefonu (15W)
 • Kola z lehké slitiny Mintaka 17"

 

L&K


Prémiový stupeň Laurin & Klement nabízí ve své základní výbavě Matrix-LED přední světlomety, top LED zadní světla s animovanými ukazateli směru, head-up displej či paket Asistovaná jízda 2.0+. Co se komfortu týče, výbava byla rozšířena o adaptivní podvozek DCC+, top ergonomická přední sedadla s pamětí, vyhřívání zadních sedadel a audiosystém CANTON s čtrnácti reproduktory.

 • Kola z lehké slitiny Belatrix 18"
 • Dekorativní prahové lišty
 • Asistovaná jízda 2.0+
 • KESSY - bezklíčové zamykání a startování
 • Vyhřívání zadních sedadel
 • Matrix-LED přední světlomety

 

Dostupné motorizace

 

Motorizace Výbavové stupně Palivo Převodovka Spotřeba od Emise CO₂ od
2,0 TDI 110 kW Selection, L&K Diesel 7-stup. automat. 4,9 l/100 km 128 g/km
2,0 TDI 142 kW Selection, L&K Diesel 7-stup. automat. 4x4 5,7 l/100 km 148 g/km
1,5 TSI 110 kW Selection, L&K Diesel 7-stup. automat. 5,2 l/100 km 119 g/km
2,0 TSI 195 kW Selection, L&K Diesel 7-stup. automat. 4x4 7,5 l/100 km 170 g/km

 

 

 

Objevte více

 

Katalog PDF (12,6 MB)

Stáhnout katalog

Ceník PDF (1,5 MB)

Stáhnout ceník

 

 

Zaujal Vás tento model?

Objednejte si testovací jízdu.

 

NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline