Naše další společnosti

Mobilita a financování

Sklářská výroba

Strojní výroba

Domy a byty

Školství

O nás

Náš vznik se datuje do roku 1992, kdy mladý muž Pavel Louda založil s pomocí malého týmu kolegů nedaleko Poděbrad provozovnu pro prodej a servis vozů ŠKODA. V současné době jsme největším dealerem vozů ŠKODA a Hyundai v České republice a současně významným prodejcem nových vozů dalších deseti značek. S programem Louda Auto+ tvoříme pevné postavení na trhu v prodeji prověřených ojetých automobilů s jasným původem a garantovaným technickým stavem i stavem kilometrů. Naše sesterská společnost CAR4WAY svou velikostí jednoznačně dominuje na carsharingovém trhu.

Nabízíme širokou škálu služeb po celé České republice a zajišťujeme mobilitu pro všechny vaše životní situace – ať už vůz potřebujete pouze půjčit, objednat si jej na operativní leasing nebo si jej koupit do osobního vlastnictví. Na většině našich poboček naleznete také autorizované servisy, dostupné jsou pro vás i autopůjčovny, odtahová služba, značkové finanční služby či řešení mobility pro podnikatele a firmy. Jsme vaše chytrá cesta k cíli.

Patříme do holdingové skupiny Louda, která navazuje na tradiční české, zejména průmyslové obory, jako jsou automobilismus, strojírenství, výstavba bytů, výroba skla, ale i školství. Podařilo se nám tak vytvořit rozmanitou skupinu rozvíjející se v 6 různých odvětvích. Stali jsme se zároveň významným regionálním zaměstnavatelem, u nějž našlo své uplatnění přes 1 500 pracovníků.

Naši zaměstnanci se každý den starají o to, aby všechny vaše požadavky a přání byly uspokojeny rychle, bezpečně a kvalitně. Jen díky nim můžeme přinášet do vašich domovů radost a spokojenost. Za jejich loajalitu a nasazení jim patří velké díky.

Novinky

 • POSLEDNÍ ŠANCE NA NÁKUP VOZŮ NAD 2 MILIONY
  Louda Auto

  POSLEDNÍ ŠANCE NA NÁKUP VOZŮ NAD 2 MILIONY

  Možnost výhodně zakoupit firemní vůz v hodnotě více jak 2 miliony bude brzy zrušena. Její platnost končí 31. prosince 2023. Do té doby máte možnost obměnit svou firemní flotilu za vozy v libovolné ceně.

 • Vánoční nabídka Hyundai
  Hyundai

  Vánoční nabídka Hyundai

  Zvýhodnění až 195 000 k nákupu nového vozu Hyundai a další benefity.

 • Nejvýhodnější nabídka Dacia
  Dacia

  Nejvýhodnější nabídka Dacia

  S akční nabídkou Dacia získáváte výkupní bonus až 25 000 Kč za stávající vůz, nový vůz za nejlepší cenu a navíc i zimní penumatiky zdarma.

 • Mazda 6 – spolehlivá japonská technika
  Mazda

  Mazda 6 – spolehlivá japonská technika

  Mazda 6 patří mezi technicky nejdokonalejší a zároveň nejvíce spolehlivé vozy. Je skoro až s podivem, že se v Česku neprodává tak dobře.

 • Víte, jak na chytré financování?
  Louda Auto+

  Víte, jak na chytré financování?

  Pořízení nového vozu už nemusí ohrozit váš finanční rozpočet! U nás si stačí vybrat vůz a připravíme vám chytré financování ušité přímo podle vašich možností.

 • Audi Q3 je dostupný styl i luxus
  Audi

  Audi Q3 je dostupný styl i luxus

  Audi Q3 je známé jako jedno z nejluxusnějších SUV vozidel, která lze pořídit za přibližně jeden milion Kč. Proto máme v nabídce několik desítek nových i zánovních Audi Q3.

 • Nejlepší nabídka vozů Renault
  Renault

  Nejlepší nabídka vozů Renault

  Skladové vozy ihned bez čekání a navíc s cenovým zvýhodněním.

 • ELEKTROMOBILITA SE VYPLATÍ
  Louda Auto

  ELEKTROMOBILITA SE VYPLATÍ

  Víte, že elektromobilita může být nejen ekologickou volbou, ale také výhodnou finanční investicí? Nabízí hned několik výhod, které nemusí být na první pohled zřejmé, ale díky nim ušetříte až téměř 290 000 Kč za 5 let užívání vozu.

 • S NÁMI JEDETE NA JISTOTU
  Louda Auto+

  S NÁMI JEDETE NA JISTOTU

  Vykupujeme vozy všech značek, modelů i karoserií za výhodné ceny. Navštivte jednu z našich šesti poboček v České republice nebo nám zavolejte a my přijedeme přímo za vámi! Váš vůz projde zdarma odbornou kontrolou našich techniků a obratem se dozvíte jeho cenu.

 • Šestiválce V6 zatím stále v nabídce
  Louda Auto

  Šestiválce V6 zatím stále v nabídce

  Za pár let už to nebude možné. Teď ale pořád máme v nabídce nové nebo zánovní vozy s výkonnými šestiválcovými motory. Ano, hluboký a ušlechtilý zvuk šestiválcových motorů je stále častěji nahrazován čtyřválci nebo dokonce tříválci, a to kvůli přísným emisním limitům.

 • VW Benefit edition
  Volkswagen

  VW Benefit edition

  T-Roc, Taigo a T-Cross nyní s nejžádanější výbavou zdarma.

 • Akční nabídka Caddy a Crafter
  Volkswagen Užitkové vozy

  Akční nabídka Caddy a Crafter

  Caddy Cargo a Crafter. Podívejte se na příklady výhodného financování našich skříňových vozů.

NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline