Vyberte si dle karosérie

Novinky

 • Prostorné dodávky k vašemu užitku
  Renault

  Prostorné dodávky k vašemu užitku

  Možnost zvýhodněného operativního leasingu. Financování od 0 % akontace, nízký až 3 % úrok, bez poplatků pro domácnosti i podnikatele. Zvýhodněné značkové autopojištění vč. Pojištění schopnosti splácet.

 • Renault Clio Techno TCe 90
  Renault

  Renault Clio Techno TCe 90

  Můžete ho snadno získat za měsíční výdaj, který vás nezatíží, a navíc bez koruny předem! Nemusíte mít naspořeno, akontace je již od 0 %! Platíte nízké splátky a poté se můžete rozhodnout, zda si vůz ponecháte, vyměníte za nový, nebo jednoduše vrátíte. Financování je určeno pro všechny typy klientů (soukromé osoby, podnikatelé, právnické osoby). Garance odkupu vašeho vozu na konci financování programem Renault Financial Services.

 • Poslední šance koupit klasický Multivan 6.1
  Volkswagen Užitkové vozy

  Poslední šance koupit klasický Multivan 6.1

  Zvažujete koupi klasického Multivana a nedokážete se rozhodnout? Nyní máte jedinečnou šanci, protože máme posledních pár vozů skladem. Teď je ten správný čas pořídit dokonalou klasiku Multivan 6.1!

 • VELKOODBĚRATELEM JIŽ OD 2 VOZŮ
  Škoda

  VELKOODBĚRATELEM JIŽ OD 2 VOZŮ

  Odebíráte alespoň 2 vozy během 12 měsíců? Pak jste fleetovým zákazníkem a máte nárok na zvýhodněné podmínky při nákupu nových vozidel! Díky našemu fleetovému programu můžete získat velkoodběratelskou slevu již při odběru dvou nových vozidel za dvanáct měsíců.

 • Nabídka, která vás usadí do vozu
  SEAT

  Nabídka, která vás usadí do vozu

  Zvýhodnění až 92 600 Kč na vybrané modely při využití značkového financování. Prodloužená záruka na 5 let/ 100 000 km ke každému vozu. Bonusové zvýhodnění pro firmy a podnikatele při koupi na úvěr. Akční nabídka operativního leasingu.

 • AKCE: Roční vozy ŠKODA za super ceny
  Škoda

  AKCE: Roční vozy ŠKODA za super ceny

  Roční prověřené vozy ŠKODA FABIA, SCALA a KAROQ. Akční ceny se slevou až 90 000 Kč. Až 50% sleva na havarijní pojištění. Prodloužená tovární záruka u vybraných vozů možnost odpočtu DPH. Úrok jen 3,99 % při úvěru s akontací 50 % / 36 splátek. Výkupní bonus až 30 000 Kč za váš ojetý vůz na protiúčet.

 • NOVÝ FORD E-TRANSIT
  Ford

  NOVÝ FORD E-TRANSIT

  Plně elektrický. Nula kompromisů. Nový Ford E-Transit je naše první plně elektrická dodávka. Elektrický Ford Transit vznikl, aby pomohl vašemu podnikání dosahovat cílů udržitelnosti bez kompromisů v přepravní kapacitě nebo všestrannosti.

 • Masarykova lípa z Pražského hradu najde pokračování svého příběhu u Poděbrad
  Louda Auto

  Masarykova lípa z Pražského hradu najde pokračování svého příběhu u Poděbrad

  Mimořádný památný strom vyroste ve Vrbové Lhotě u Poděbrad. Zástupci Nadace Partnerství a společnosti Louda Auto tam v tomto týdnu společně vysadili potomka vzácné Masarykovy lípy z Plečnikovy vinice na Pražském hradu. Výsadba probíhá v rámci iniciativy na Záchranu památných stromů, kterou letos spustila Nadace Partnerství.

 • FABIA MONTE CARLO již od 464 900 Kč
  Škoda

  FABIA MONTE CARLO již od 464 900 Kč

  Zcela nová FABIA MONTE CARLO odkazuje na úspěchy značky ŠKODA v rallye nejen svým názvem, ale také dynamickým a atraktivním vzhledem. Přispívají k tomu výrazné nárazníky a prahy, černé doplňky na karoserii i plaketa MONTE CARLO na bocích vozu.

 • TEĎ A TADY! Vyber si vlastní cestu k novému vozu.
  Hyundai

  TEĎ A TADY! Vyber si vlastní cestu k novému vozu.

  Stačí si vybrat jednu z možností značkového Hyundai financování s nejvýhodnějším Hyundai pojištěním. Uzavření smlouvy je rychlé a jednoduché, bez skrytých poplatků a dodatečných podmínek. Garantujeme cenu vozů objednaných do výroby, a to i v případě předem schváleného financování.

 • Ideální vozy pro vaše podnikání!
  Volkswagen Užitkové vozy

  Ideální vozy pro vaše podnikání!

  Pokročilé asistenční systémy. Skvělá konektivita s mobilním telefonem. Vyspělé bezpečnostní systémy. Vysoká variabilita interiéru. Prostornost a komfort.

 • ONLINE objednání na servis
  Louda Auto

  ONLINE objednání na servis

  Připravili jsme pro vás online formulář pro objednání vašeho vozu na servis. Vše vyřídíte rychle, v čase, kdy se vám to hodí a z pohodlí domova.

NAŠE POBOČKY

 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline