Vyberte si dle karosérie

Novinky

 • ŠKODA SCALA – VÁŠ PARTNER NA CESTĚ K PODNIKÁNÍ
  Škoda

  ŠKODA SCALA – VÁŠ PARTNER NA CESTĚ K PODNIKÁNÍ

  Využijte jedinečné nabídky a získejte roční vozy Škoda SCALA (nejen) pro své podnikání. V Louda Auto+ najdete největší nabídku tohoto oblíbeného modelu na trhu, a to s minimálním nájezdem (3-5 tis. kilometrů).

 • LAKOVNY A KLEMPÍRNY
  Louda Auto

  LAKOVNY A KLEMPÍRNY

  Navýšili jsme pro vás naše kapacity, abyste mohli mít své auto opravené za ten nejkratší čas. Využijte služby našich lakýrníků a klempířů se SLEVOU 10 % ze spoluúčasti na pojistné události.

 • Léto s výkupním bonusem Hyundai!
  Hyundai

  Léto s výkupním bonusem Hyundai!

  Pokud si vybíráte nový vůz, neváhejte. Na vybrané vozy Hyundai dostupné skladem pouze nyní dodatečné zvýhodnění k akčním nabídkám: bonus až 40 000 Kč při financování s Hyundai Finance či bonus 20 000 Kč při platbě v hotovosti.

 • Nová Mazda s letním bonusem
  Mazda

  Nová Mazda s letním bonusem

  Skladové vozy Mazda pořídíte nyní s letním bonusem v hodnotě až 140 000 Kč a navíc ještě levněji na úvěr než v hotovosti.

 • SERVIS NA DOVOLENOU
  Louda Auto

  SERVIS NA DOVOLENOU

  Chcete mít auto připravené na dovolenou nebo jste se už vrátili a potřebujete ho opravit? Obraťte se na nás s jakýmkoliv problémem a využijte naše letní výhody. Čeká na vás servisní balíček jen za 990 Kč nebo sleva 10 % ze spoluúčasti na pojistné události.

 • Nejlepší přítel vaší rodiny i vašeho podnikání
  Volkswagen

  Nejlepší přítel vaší rodiny i vašeho podnikání

  Volkswagen Caddy již od 599 000 Kč vč. DPH, skvělé ceny i na Crafter a Multivan. Navíc záruka 2+3 roky s limitem 200 000 km, financování s úrokem již od 0 % p.a. včetně předplaceného servisu.

 • Skladové vozy Dacia ještě výhodněji!
  Dacia

  Skladové vozy Dacia ještě výhodněji!

  S akční nabídkou Dacia získáváte nový vůz Dacia ihned a navíc se zvýhoděním až 60 000 Kč.

 • Nejlepší nabídka vozů Renault
  Renault

  Nejlepší nabídka vozů Renault

  Skladové vozy ihned bez čekání a navíc s cenovým zvýhodněním, sadou zimních pneumatik a servisní smlouvou na 5 let zdarma při financování.

 • OPRAVY PO KRUPOBITÍ OPRAVÍME RYCHLE A KVALITNĚ
  Louda Auto

  OPRAVY PO KRUPOBITÍ OPRAVÍME RYCHLE A KVALITNĚ

  Zastihly vás problémy s krupobitím a vaše auto potřebuje okamžitou opravu? Jsme připraveni vám pomoci s komunikací s pojišťovnou a máme pro tyto případy navýšenou servisní kapacitu v Praze, Liberci i Poděbradech.

 • Prostorné dodávky k vašemu užitku
  Renault

  Prostorné dodávky k vašemu užitku

  Nejprodávanější užitkové vozy - Renault Pro+. Akční nabídka skladových vozů, možnost zvýhodněného operativního leasingu.

 • MODERNIZOVANÝ HYUNDAI I30
  Hyundai

  MODERNIZOVANÝ HYUNDAI I30

  Dlouhodobě nejúspěšnější model značky Hyundai a nejpopulárnější vůz na českém trhu v privátním segmentu, přichází nyní s vylepšeným designem, modernizovanou konektivitou a rozšířenou bezpečnostní výbavou.

 • NOVÝ HYUNDAI TUCSON
  Hyundai

  NOVÝ HYUNDAI TUCSON

  Jedno z nejprodávanějších SUV v Evropě, model Hyundai TUCSON, přijíždí s ještě dynamičtějším designem a lákavými inovacemi, které se zaměřily primárně na interiér vozu.

NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline