U Poděbrad začíná pod značkou Louda Auto+ stavba největšího centra ojetých vozů v Evropě

 

Poděbrady 23. ledna 2022 – Nové centrum ojetých automobilů Louda Auto+ se zastřešenou prodejní plochou 40 000 m2 a s vnitřní kapacitou přes 2 000 vozů začíná stavět nedaleko od Prahy společnost Louda Auto.

V současnosti je společnost Louda Auto největším tuzemským prodejcem vozů značky ŠKODA a Hyundai a také velkým dealerem dalších devíti značek aut.

Autocentrum Louda Auto+ bude největší svého druhu v Evropě. Vzniká v katastru obce Vrbová Lhota u Poděbrad v těsné blízkosti dálnice D11, na kterou bude areál napojený přímo z exitu 35 bez nutnosti zajíždět do obydlené oblasti.

Centrum ojetých vozů by mělo být dokončeno v lednu 2024.  „Současné světové trendy prodeje vozů vedou ke koncentraci prodeje i všech komplexních služeb na jednom místě, proto stavíme autocentrum s výbornou dostupností z Prahy, Hradce Králové i Pardubic,“ říká Pavel Louda, majitel společnosti Louda Auto.

„Součástí centra ojetých vozů bude i nejmodernější servisní zázemí, které odborně připraví všechny ojeté vozy k prodeji, tato služba je na českém trhu ojedinělá. Zákazníci budou mít mimo kompletních prodejních, výkupních a finančních služeb k dispozici i kavárnu s příjemným posezením v luxusním prostředí. Nabídneme tak unikátní nákupní komfort dostupný za každého počasí,“ dodal Robert Imling, ředitel prodeje ojetých vozů Louda Auto+.

Slavnostní položení základního kamene je naplánováno na neděli 23. ledna od 14:30 za účasti vedení Louda Auto i zástupců okolních obcí.

Společnost Louda Auto letos oslaví 30 let působení na českém trhu, v současnosti provozuje 28 autosalonů a 18 servisů po celé republice.

NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline