Mazda 6 patří mezi technicky nejdokonalejší a zároveň nejvíce spolehlivé vozy. Je skoro až s podivem, že se v Česku neprodává tak dobře. Čeští manažeři obvykle pořád dávají přednost vozům německých značek. Mazda 6 se jim ale ve většině parametrů minimálně vyrovná. Příjemně překvapí hlavně svou spolehlivostí a komfortem. A pokud vás řízení auta baví, pak vám může Mazda 6 nabídnout velmi zábavné svezení díky sportovněji odladěnému podvozku i přesnému řízení. To už není v dnešní době samozřejmost, ale spíše benefit. Přijatelná je i cena. Jako nová startuje kolem jednoho milionu Kč, ale v Louda Auto vám navíc často dokážeme nabídnout různá zvýhodnění, se kterými stlačíme cenu až o desítky procent.

Mazda 6

Mazda 6

Motor Skyactiv G194 vystačí pro všechny verze

Nejnovější generace Mazdy 6 má k dispozici jediný motor, atmosféricky plněný benzínový čtyřválec 2.5 Skyactiv G194 o výkonu 143 kW, který je vždy spojen s šestistupňovým automatem. Motor vyniká plynule rostoucím zátahem a zábavným charakterem, navíc má i poměrně nízkou spotřebu kolem 7 litrů benzínu, takže zájemcům o Mazdu 6 asi nebude diesel chybět. Ostatně Mazdu si vždy kupovali hlavně milovníci benzínové klasiky bez turba.

Kufr neohromí

Mazda 6 upřednostňuje velkorysý prostor pro cestující v kabině před velikostí zavazadlového prostoru. Sedan ho má o velikosti 489 litrů a kombi 522 litrů. To patří ve své třídě k podprůměru, ale Mazdu 6 si nekupujete jako náklaďák, je to typické auto pro každého, kdo si potrpí na komfortním interiéru a vysokém výkonu.

Mazda 6

Mazda 6

Velkou Mazdu můžete mít i jako SUV

Pokud se vám Mazda 6 líbí, ale zároveň jste podlehli současné módě SUV, nebo pokud skutečně potřebujete vůz na zvýšeném podvozku, pak vám můžeme v Louda Auto nabídnout Mazdu CX-60. Ta byla postavena na platformě Mazdy 6, sdílí s ní řadu dílů, ale jako správné SUV nabízí vyšší posezení i vyšší světlou výšku, která se může hodit v horším terénu. A nabízí i plug-in hybrid verzi nebo extra silný turbodiesel s málo vídaným objemem 3,3 litru o výkonu 187 kW.


NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline