Audi Q3 je známé jako jedno z nejluxusnějších SUV vozidel, která lze pořídit za přibližně jeden milion Kč. Proto máme v nabídce několik desítek nových i zánovních Audi Q3.

 

Vozů SUV této velikosti najdete v nabídce mnoho. Třeba Hyundai Tucson, Ford Kuga, Škoda Karoq nebo Volkswagen Tiguan i spousta dalších modelů. Audi Q3 je ale jiné. Má luxusně zpracovaný interiér, skvělé odhlučnění s akustickým předním sklem a precizně vyladěné jízdní vlastnosti. Navíc můžete na tento vůz dostat u Louda Auto slevu třeba až 250 tisíc Kč.

 

Audi Q3

Audi Q3

 

Audi Q3 vždy nabídne vysoký výkon

 

Výkon motorů Audi Q3 nikdy neklesá pod 110 kW, to platí pro benzínovou verzi AUDI Q3 35 TFSI i pro naftovou verzi. Pokud si zvolíte výkonnější variantu Q3 45 TFSI, získáte benzínový dvoulitr s výkonem 169 kW. Tento motor je skvělý i s pohonem všech čtyř kol, což se u Audi tradičně nazývá Quattro.

Pokud byste chtěli jezdit opravdu sportovně, můžete zvolit nabroušenou verzi Audi Q3 RS, kterou pohání pětiválec o výkonu 294 kW. Pokud sázíte na sportovní design, můžete uvažovat i o kupé-crossover Audi Q3 Sportback, která působí ještě dynamičtěji. Podle našich zkušeností s Q3 bohatě postačí slabší motory a dobře vypadá i základní verze.

 

Praktický interiér Q3 poslouží celé rodině

 

Zavazadlový prostor o objemu 530 litrů, pohodlné sedačky vepředu i vzadu, dostatek odkládacích prostor, zkrátka Audi Q3 udělá radost i početnější rodině se třemi dětmi. Potěší vysoká pasivní a aktivní bezpečnost i dobrý výhled z vozu.

 

Audi Q3

Audi Q3

 

Jízdní vlastnosti Audi Q3 překonávají svou třídu

 

Jízdní vlastnosti vozů Audi bývají obecně velmi dobré, ale Audi Q3 jezdí přímo skvěle, má výhodné rozložení hmotnosti i dobře vyladěné řízení. Vše ještě vylepší i sportovní podvozek, pokud ale preferujete spíše komfort, volte podvozek standardní nebo dokonce adaptivní (DCC). Ten disponuje tlačítkem „Drive Select“ se třemi režimy, abyste si mohli nastavení podvozku měnit podle aktuální nálady. O bezpečnost vaší jízdy pak budou v Audi Q3 pečovat pokročilé asistenční systémy, třeba adaptivní tempomat, samočinný parkovací asistent nebo adaptivní udržování v jízdním pruhu.

NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline