POŘIĎTE SI VŮZ S ÚROKEM JEN 3,99 % P.A.

financovani

Chcete nový či ojetý vůz s úrokem jen 3,99 % p.a.? Stačí se držet těchto podmínek!

 • Nový/ojetý vůz v ceně do 1 000 000,- Kč včetně DPH
 • Vůz starý do 10 let
 • Akontace 50 %
 • Doba splácení 36 měsíců
 • Úrok jen 3,99 %

Pořiďte si u nás automobil s úrokem jen 3,99 % p.a. Financování s Louda Auto Financial se vyplatí! Zajímavou úrokovou sazbu vám nabídneme při koupi jak nového, tak ojetého automobilu v ceně do jednoho milionu Kč včetně DPH, který bude maximálně 10 let starý.

Akční skladové vozy

Podobná vozidla v nabídce

Reprezentativní příklad

Předmět úvěru: ŠKODA Octavia, cena vozu 500 000 Kč, akontace: 50 %, úvěrovaná částka: 250 000 Kč, perioda splácení: měsíční. Doba trvání spotřebitelského úvěru: 36 měsíců. Výpůjční úroková sazba: 3,99 % p.a., RPSN: 4,26 %, měsíční splátka bez pojištění: 7 380 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru: 265 680 Kč.

Využijte ke své ochraně i GAP

Zkratka GAP pochází ze spojení Guaranteed Asset Protection, které se dá volně přeložit jako finanční ochrana vaší investice do vozidla. Jedná se o speciální dodatkové pojištění, jehož úkolem je uchovat cenu nového automobilu na stejné výši po dobu určenou ve smlouvě. Poskytuje ochranu před ztrátou hodnoty vozu v případě jeho odcizení nebo totálního poškození. Dále podle sjednaných podmínek může také krýt spoluúčast u havarijního pojištění. GAP vám dá jistotu, že budete mít dostatek financí na pořízení nového automobilu. S GAP proto nikdy nešlápnete vedle!

Chcete vědět více informací o našich produktech? Obraťte se na naše finanční poradce, kteří s vámi vše rádi proberou a poradí vám nejlepší řešení. Můžete také vyplnit formulář, na jehož základě se ozveme my vám!

Jak u nás probíhá financování vozu?

 • Vyberte si vůz. Podívejte se na naši online nabídku vozů nebo přijďte na některou z našich poboček, které máme po celé České republice
 • Řekněte nám svou představu. Chcete vybraný vůz pořídit na úvěr? Naši finanční poradci vám pomohou najít nejlepší řešení podle vašich požadavků na délku splácení 36 měsíců, výši měsíčních splátek aj.
 • Navrhneme vám řešení na míru. Finanční poradce pro vás připraví kalkulaci přesně podle vašich představ. Budete-li s ní souhlasit, bude ihned odeslána ke schválení. Přibližně do 1 hodiny bude připravena smlouva k podpisu.
 • Nabídneme vám i výhodné pojištění. Umíme pro vás zajistit i výhodné povinné ručení a havarijní pojištění. Jejich platba může být součástí měsíční splátky.
 • Podepíšeme smlouvy. Jakmile dojde ke schválení úvěru od banky či úvěrové společnosti, podepíšeme společně všechny smlouvy potřebné k prodeji vozu i ke sjednání pojištění.
 • Zůstaneme v kontaktu. Prodejem vozu naše služby nekončí. Pokud v průběhu splácení zjistíte, že vůz či délka úvěru již nesplňují vaše aktuální možnosti a požadavky, navštivte opět naše finanční poradce, kteří vám pomohou a nabídnou nejlepší možné řešení.
NAŠE POBOČKY
 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline