První model se 100% CUPRA DNA je inovativní SUV kupé, které působí odvážně a silně. S čistým výkonem a sofistikovaným designem přichází Cupra Formentor.

Objevte s Cupra Formentor nové technologie, které zajistí vaši maximální bezpečnost s Front a Side Assistem nebo Rear Traffic Alertem, jenž sleduje úhly, do kterých nevidíte. Vyberte si barvu vozu z několika variant nebo jedny z pěti charakteristických 19” kol CUPRA a oslňte své okolí unikátním designem.

Nové SUV Cupra Formentor se sofistikovaným designem a moderní technologií můžete mít již nyní díky operativnímu leasingu od 10 086 Kč měsíčně* s DPH.

 

 

CUPRA Formentor

 

  • Inovativní SUV kupé
  • CUPRA Drive Profile
  • Digitální kokpit 10,2”
  • Dešťový a světelný senzor
  • Pre-Crash Assist
  • Systém eCall

 

Cenová nabídkaSkladové vozy

 

Vyberte si z našich skladových vozů a pro bližší informace kontaktujte naše prodejce.

 

*Vzorový příklad operativního leasingu na vůz CUPRA Formentor 1.5 TSI v ceně 839 900 Kč. Doba pronájmu 48 měsíců a nájezd 10 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 10 086 Kč s DPH, 8 336 Kč bez DPH. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné a havarijní pojištění s 5% spoluúčasti s uznáním bonusů za bezeškodný průběh v dosavadních pojištěních (60 měsíců). Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb.., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o., a druhou stranou závazkový vztah.

NAŠE POBOČKY

 Moje poloha
Načítání mapy se nezdařilo
Loading...
Offline